کشف محموله ۴۰ میلیاردی شیشه در هواپیمای بم - تهران

۲,۱۸۱
۱
۰
سه شنبه, ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۰۶
دادستان عمومی وانقلاب شهرستان بم جزئیات کشف محموله 50 کیلویی مواد مخدر سنتی شیشه در هواپیمای بم به تهران را تشریح کرد
کشف محموله ۴۰ میلیاردی شیشه در هواپیمای بم - تهران

کشف شیشه در هواپیمای تهران بم

دلگرم : محموله 50 کیلوگرمی مواد مخدر شیشه در هواپیمای بم - تهران کشف شد.

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان بم از انهدام یک باند قاچاق مواد مخدر از نوع صنعتی شیشه در این شهرستان خبر داد و گفت: قاچاقچیان این بار قصد داشتند از طریق کارتن‌های خرما محموله ۵۰ کیلوگرمی شیشه به ارزش ۴۰ میلیارد ریال را به پایتخت منتقل کنند.

وی افزود: در این رابطه یکی از سرکردگان قاچاق مواد مخدر به همراه 4 نفر از پرسنل فرودگاه بم و همچنین دو قاچاقچی دیگر که در پوشش مسافر قصد سوار شدن در پرواز را داشتند بازداشت شدند.

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان بم در تشریح جزئیات این خبر عنوان کرد: پس از انجام چندین ماه کار منسجم اطلاعاتی از سوی سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان، مشخص شد یک گروه از سوداگران مواد مخدر به صورت سازمان‌یافته و باندی قصد حمل و جا به جائی مواد مخدر از نوع شیشه و به صورت عمده از طریق هوائی و فرودگاه بم به پایتخت را دارند.

وی افزود: تحقیقات اولیه از متهمان بیانگر این مطلب است که این محموله مواد مخدر شیشه که از نوع بسیار مرغوب است که در لابراتورها و آزمایشگاه‌های پیشرفته در کشور افغانستان تولید و قاچاقچیان از طریق مرزهای شرقی کشور وارد استان کرمان کرده‌اند.

ضیاءالدینی گفت: ماموران اداره اطلاعات شهرستان بم با اشراف اطلاعاتی کامل برای مدت طولانی باند فوق را تحت تعقیب و مراقبت قرار داده بودند تا اینکه با حصول اطمینان از حمل مواد و انتقال آنها به فرودگاه جهت ارسال به پایتخت، افسران اطلاعاتی وارد عمل شدند.

وی افزود: طی عملیاتی دقیق و حساب‌شده پس از بارگیری مواد مخدر در هواپیما که در کارتن‌های خرما جاسازی شده بودند نسبت به کشف و ضبط مواد اقدام و 7 نفر از مرتکبین و سوداگران در محل دستگیر و طی تحقیقات به عمل آمده از آن ها سایر ایادی و شرکا جرم نیز شناسایی و یک نفر که واسطه مرتکبین در ارسال و انتقال مواد بوده در شهرستان کرمان شناسایی و دستگیر شد.

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان بم عنوان کرد: سایر اشخاص مرتبط نیز تحت تعقیب قرار گرفته و اقدامات تعقیبی جهت شناسایی و دستگیری آنها در دست اقدام است.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 2.0 از 5)  
  • برچسب ها:
  • کشف مواد شیشه
  • کشف شیشه در هواپیما
  • کشف محموله شیشه
  • کشف شیشه در تهران
  • کشف شیشه در بم

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter