یاسین رامین، همسر مهناز افشار به ۱۷ سال حبس محکوم شد

یاسین رامین به 17 سال حبس محکوم شد
۳,۶۵۴
۴
۰
یکشنبه, ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۲۰:۰۰
حکم یاسین رامین در پرونده شیر خشک‌های آلوده وارداتی صادر شد. حکم وی در دادگاه بدوی ۱۷ سال محکومیت است و آنچه اجرایی خواهد شد حکم حبس به مدت ۷ سال است.
یاسین رامین به 17 سال حبس محکوم شد

یاسین رامین به ۱۷ سال حبس محکوم شد

حکم یاسین رامین در پرونده شیرخشک های آلوده وارداتی صادر شد.

حکم یاسین رامین در دادگاه بدوی ۱۷ سال محکومیت است و آنچه اجرایی خواهد شد حکم حبس به مدت ۷ سال است.

بر اساس قانون در زمانی که متهم از سوی دادگاه به چند جرم محکوم شده و مجازات برایش تعیین شود، تنها مجازات اشد (بالاترین محکومیت) اعمال می شود.

همچنین دادگاه وی را به رد مال یک تا ۲ میلیون یورو محکوم کرده است.

اواخر مرداد سال 95 بود که رسانه‌ها از بازداشت یاسین رامین، پسر محمد علی رامین معاون مطبوعاتی دولت و همسر مهناز افشار بازیگر سینما و تلویزیون خبر دادند.

چند روز پس از انتشار این خبر، عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان عمومی و انقلاب تهران از صدور قرار وثیقه 29 میلیارد تومانی و بازداشت متهم شرکت رشد وابسته به سازمان هلال احمر خبر داده و گفته بود: « این پرونده با اعلام شکایت هلال احمر در دادسرای کارکنان دولت تحت رسیدگی است و بازپرس برای متهم قرار وثیقه 29 میلیارد تومانی صادر کرده که متهم به‌لحاظ عجز از تودیع وثیقه به زندان معرفی شده است.»

موضوع شیر خشک‌ها هنوز بر سر زبان‌ها است، شیر خشک‌هایی که فاسد بوده و نوزادانی را نابینا کرده یا به کام مرگ کشانده. در پی پرونده چند سال گذشته شکایت هلال‌احمر از یاسین رامین، این موضوع حاشیه‌های زیادی پیدا کرد و گفته شد فرزند محمدعلی رامین، ‌با استفاده از نفوذ پدرش در دولت توانسته محموله‌ عظیمی از شیرخشک‌های فاسد شده را وارد و توزیع کند و همین امر پای یاسین رامین را به دادگاه باز کرد.

بیشتر بخوانید:

حواشی بیوگرافی و یاسین رامین همسر مهناز افشار


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(4 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter