دلگرم
امروز: شنبه, ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ برابر با ۱۵ شوّال ۱۴۴۱ قمری و ۰۶ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی
کشته شدن قاتل روحانی همدانی در درگیری با پلیس + بهروز حاجیلو کیست
5
3,441
یکشنبه, ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۱۲
قاتل روحانی همدانی بهروز حاجیلو جوان همدانی است که در اینستاگرامش به ماجرای قتل یک روحانی به نام مصطفی قاسمی اعتراف کرده است

کشته شدن قاتل همدانی

دلگرم : بهروز حاجیلو قاتل یک روحانی در همدان که در یک استوری در اینستاگرامش لب به اعتراف گشوده بود و به قتل یک روحانی اقرار کرده بود در درگیری با پلیس کشته شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، ساعت ۵ صبح امروز قاتل روحانی همدانی که تحت تعقیب قرار گرفته بود و شناسایی شده بود در درگیری با مأموران کشته شد.

ظهر دیروز شنبه سرنشین یک خودروی سواری ۲۰۶ در محله «آخوند» همدان با شلیک دو گلوله به سمت یک روحانی ۴۶ ساله به نام «مصطفی قاسمی» او را به قتل رساند.

هنگام عبور این طلبه در مقابل مدرسه حوزه علمیه آیت‌الله ملاعلی معصومی همدانی، یکی از سرنشینان خودروی ۲۰۶ پیاده شده و دو گلوله به سوی یک آخوند همدانی شلیک می‌کند. این روحانی در دم جان خود را از دست می‌دهد و ضارب با سرعت از محل حادثه متواری می‌شود.

پلیس بلافاصله ضارب را شناسایی و ساعاتی بعد ۴ نفر از همراهان قاتل را که در حال فرار به سمت قروه در کردستان بودند، دستگیر کرد.

سردار کامرانی صالح فرمانده انتظامی استان همدان اعلام کرده بود که بهروز حاجیلو از روی اطلاعات پلاک خودرو شناسایی شده و در صفحه اینستاگرام خود نیز به قتل این طلبه اعتراف کرده بود.

بهروز حاجیلو قاتل روحانی همدانی کیست ؟

قاتل همدانی کیست ، بهروز حاجیلو کیسن ، قاتل روحانی همدانی ، کشته شدن قاتل همدانی
  • بهروز حاجیلو متولد 10 شهریور ماه و اهل قاسم آباد همدان.وی با انتشار استوری در اینستاگرامش اقرار کرد که در خیابان شهدای شهر همدان مصطفی قاسمی را به ضرب گلوله به قتل رسانده است
  • بهروز حاجیلو ورزشکار و در رشته های پرورش اندام ، بیلیارد ، بولینگ و اسب سواری مشغول به فعالیت بوده است
  • این فرد با توجه به پست های اینستاگرامیش که بسیار تند و پر از خشم است یکی از شرورهای همدانی است و از مخالفان جمهوری اسلامی است . تمامی پست های وی در قالب توهین به انقلابیون بوده است

هنوز جزئیات بیشتری از زندگی شخصی حاجیلو قاتل روحانی همدانی و دلایل قتل وی منتشر نشده است

قاتل همدانی کیست ، بهروز حاجیلو کیسن ، قاتل روحانی همدانی ، کشته شدن قاتل همدانی

جزئیات قتل روحانی همدانی از زبان شاهدان عینی

فارس : برخی از شاهدان عینی که امروز شاهد قتل یک روحانی ۴۶ ساله در همدان بودند، جزئیات ماجرا را اینگونه تشریح کردند.

صبح امروز بر اثر وقوع تیراندازی در کوچه آخوند در خیابان شهدای همدان، یک روحانی ۴۶ ساله جان خود را از دست داد.

این روحانی «مصطفی قاسمی» نام دارد که بنا به گفته یکی از شاهدان عینی حادثه وقتی از حوزه علمیه خارج شده است از پشت به ضرب دو گلوله توسط ضارب به قتل می‌رسد.

اما شاهد عینی دیگری در گفتگو با خبرنگار فارس عنوان می‌کند ضارب که سوار بر خودروی ۲۰۶ بوده چند بار خیابان شهدا را دور می‌زند و چند بار هم در اطراف کوچه آخوند قدم می‌‌زند یعنی منتظر یک نفر بوده است، وقتی این روحانی از حوزه علمیه خارج می‌شود او را به اسم صدا کرده و عنوان می‌کند «شما آقای قاسمی هستید؟» وقتی این روحانی عنوان می‌کند که خودش است، به سمتش شلیک می‌کند و متواری می‌شود.

قاتل همدانی کیست ، بهروز حاجیلو کیسن ، قاتل روحانی همدانی ، کشته شدن قاتل همدانی

مصطفی قاسمی مقتول همدانی کیست ؟

یک منبع آگاه در این زمینه عنوان کرد «مصطفی قاسمی» روحانی که به قتل رسیده است، امام جماعت مسجد حاج کربعلی بود و چندی پیش هم در حوزه علمیه دامغانی به عنوان مسؤول کتابخانه فعالیت می‌کرد.

اما موضوع دیگر اینکه منبع آگاه دیگری عنوان می‌کند «هم ضارب و هم مضروب هر دو ساکن یک منطقه هستند».

همین موضوع شاید وجود انگیزه شخصی را قوت بخشد، هر چند مراجع رسمی نیروی انتظامی نیز عنوان می‌کنند باید قاتل را دستگیر کرد و بعد از آن در مورد انگیزه این اتفاق مطمئن شد.

اینستاگرام بهروز حاجیلو قاتل همدانی

استوری ها و پست های اینستاگرام بهروز حاجیلو قاتل روحانی همدانی تماما بوی خشم و نفرت و شرارت میدهد برخی از استوری های وی را در تصاویر زیر میتوانید مشاهده کنید

قاتل همدانی کیست ، بهروز حاجیلو کیسن ، قاتل روحانی همدانی ، کشته شدن قاتل همدانی

کشته شدن قاتل روحانی همدانی در درگیری با پلیس + بهروز حاجیلو کیست
قاتل همدانی کیست ، بهروز حاجیلو کیسن ، قاتل روحانی همدانی ، کشته شدن قاتل همدانی

جزئیات کشته شدن بهروز حاجیلو

رکنا : دادستان همدان اعلام کرد: ساعت 4 و نیم صبح که شرور قاتل از مخفیگاه خود بیرون آمده بود با توجه به استقرار ماموران در تمام نقاط شهر او بلافاصله شناسایی و درگیری مسلحانه در منطقه جانبازان بین شرور قاتل و ماموران امنیتی آغاز شد.

قاتل که به همراه خود یک اسلحه کلاش داشت پس از مجروح کردن دو تن از ماموران، در این درگیری کشته شد.

وی با اشاره به اینکه هنوز انگیزه قتل طلبه همدانی روشن نیست، ادامه داد: 4 تن از اقوام بهروز حاجیلو که دستگیر شده اند پس از این حادثه از ترس به قروه کردستان گریخته بودند و هنوز ارتباطی بین آنان و اقدام جنون آمیز شرور قاتل نیست.

به گزارش خبرنگار رکنا، خودرویی که بهروز حاجیلو با آن اقدام به فرار از محل قتل کرده بود در کنار یک پمپ بنزین در همدان رها شده بود لحظاتی پس از حادثه پیدا شده بود.


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید



کد امنیتی کد جدید
hits
statcounter