دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ برابر با ۲۲ ذو الحجة ۱۴۴۱ قمری و ۱۲ اوت ۲۰۲۰ میلادی
سکته کردن همزمان 3 مجرم پرونده بانک سرمایه
1
1K
پنج شنبه, ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۵۵
سکته همزمان متهمین بانک سرمایه قبل از اجرای حکم زمانی که محکومان پرونده بانک سرمایه برای اجرای حکم احضار شدند، هر سه نفر همزمان سکته کردند که ما از پزشکی قانونی خواستیم موضوع را بررسی کند.

سکته همزمان متهمین بانک سرمایه قبل از اجرای حکم

دلگرم : رئیس ‌شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی گفت: زمانی که محکومان پرونده بانک سرمایه برای اجرای حکم احضار شدند، هر سه نفر همزمان سکته کردند که ما از پزشکی قانونی خواستیم موضوع را بررسی کند.

قاضی مسعودی مقام در حاشیه دادگاه پرونده پتروشیمی و در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سؤال که آیا حکم سه تن از مدیران سابق بانک سرمایه اجرا شد؟ گفت: زمانی که متهمان برای اجرای حکم احضار شدند، نمی‌دانم چرا هر سه نفر همزمان سکته کردند و در بیمارستان بستری شدند.

وی با بیان اینکه از پزشکی قانونی خواستیم موضوع را بررسی کند، افزود: در حال حاضر پرویز کاظمی به زندان رفته است و درخصوص دو محکوم دیگر، معالجات در حال انجام است و گفته‌ایم اگر محکومان توانایی تحمل حبس را ندارند باید در بهداری زندان تحمل حبس کنند که این موضوع هم در دست بررسی است.

تعداد متهمان پرونده بانک سرمایه

وی درباره تعداد متهمان این پرونده‌ها اظهار داشت: تعداد اعضای هیئت مدیره هشت نفر و سه الی چهار پرونده مربوط به بدهکاران بانک سرمایه است.

رئیس‌شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی در پاسخ به این سؤال که آیا پرونده نکویی مالک روزنامه قانون نیز تعیین وقت شده است؟ گفت: این پرونده ایراداتی داشت که آن را بازگرداندیم و معتقدیم مرجع قضایی قبلی که مجتمع امور اقتصادی است باید به آن رسیدگی کند.
وی گفت: در این پرونده بحث اخلال مطرح نیست و تحقیقاتی که در مرحله دادسرا صورت گرفته بر پایه اتهام اخلال در نظام اقتصادی نبوده است و اتهامات این پرونده در حد تحصیل مال نامشروع و خیانت در امانت است و اکنون منتظریم دیوان عالی کشور در مقام رفع اختلاف مشخص کند که کدام دادگاه صالح به رسیدگی است.

بیشتر بخوانید

یقینی کیست ؟ سواستفاده علی اکبر یقینی متهم بانک سرمایه از یک ...

حکم قطعی برای متخلفان پرونده بانک سرمایه اعلام شد

حسین هدایتی : حواشی ،تمامی فعالیتها و اتهامات حسین هدایتی + فیلم


امتیاز 5.0 از 5 بر اساس 1 رای

این مطلب برای شما مفید بود؟

  • منبع
  • kayhan.ir
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter