مجله دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۱۰ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۲ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
مسدود شدن صفحه اینستاگرام دولت سوریه + واکنش سوریه
0
بسته شدن صفحه اینستاگرام دولت سوریه ، ماجرای بسته شدن صفحه اینستاگرام دولت سوریه باز کردن صفحه جدید اینستاگرام برای سوریه

بسته شدن صفحه اینستاگرام دولت سوریه

دلگرم : ریاست‌جمهوری سوریه از مسدود شدن صفحه اینستاگرام منتسب به دولت این کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، دولت سوریه اعلام کرد صفحه منتسب به دولت این کشور در اینستاگرام مسدود شده است.

دمشق با انتشار بیانیه‌ای از این اقدام بدون اخطار و بدون پشتوانه قانونی اینستاگرام انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روسیا الیوم، ریاست جمهوری سوریه در صفحه شخصی خود در فیسبوک اعلام کرد که پس از بارها بسته شدن حساب کاربری ریاست جمهوری سوریه در یوتیوب، این بار شبکه اجتماعی اینستاگرام بدون هشدار قبلی یا ارائه دلیل منطقی برای آن، اقدام به مسدود کردن صفحه منتسب به دولت سوریه کرده است.

باز کردن صفحه جدید اینستاگرام توسط دولت سوریه

دفتر سیاسی و رسانه‌ای ریاست جمهوری سوریه اعلام کرد: با افزایش تحریم‌ها و محدودیت‌های فراگیر اعمال شده علیه سوریه از زمان آغاز جنگ که شامل مسدود کردن برخی از حساب‌ها و سایت‌های رسمی و ملی شبکه‌های اجتماعی می‌شود، به نظر می‌رسد که این اقدامات از سوی مدیریت این شبکه‌های اجتماعی از قبل برنامه‌ریزی شده باشد و احتمال دارد در مرحله آتی این اقدامات علیه دولت سوریه افزایش یابد. ما تمامی کاربران را در جریان هر اقدام مشابهی که احتمال دارد در دنیای مجازی رخ دهد، قرار می‌دهیم.

ریاست جمهوری سوریه همچنین اعلام کرد: این اقدامات در قالب "جنگ نرم علیه سوریه" پس از ناکامی جنگ نظامی رخ می‌دهد و در صورت وقوع هر اتفاق جدیدی ما آن را از طریق رسانه‌های رسمی شناخته شده اعلام خواهیم کرد.

در همین راستا، ریاست جمهوری سوریه صفحه جدیدی در اینستاگرام بازکرده تا کاربران این شبکه اجتماعی بتوانند آخرین اخبار را در آن دنبال کنند.



این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است