آخرین خبرها از پیدا شدن باران شیخی + وضعیت سلامتی باران

۶,۰۲۱
۷
۰
شنبه, ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ ۱۳:۰۲

پیدا شدن باران شیخی دختر گمشده اراکی

دلگرم : خبر خوش پیدا شدن باران شیخی دختر 8 ساله اراکی از دیروز در صفحات مجازی منتشر شد . این خبر توسط آقای سید علی زاده استاندار اراک منتشر شد پیدا شدن دختر اراکی

استاندار اراک سیدعلی آقازاده عصر دیروز در جمع خبرنگاران حاشیه دیدار با سمن های حوزه جوانان در اراک اظهار کرد: باران شیخی دختربچه ۸ ساله که در صبح روز ۲۴ فروردین ماه در شهر مهاجران در راه رسیدن به مدرسه ناپدید شده بود، تا چند روز آینده به آغوش خانواده باز گردانده می شود.

وی تصریح کرد: حال باران خوب است.

24 فروردین روزی بود که باران در راه مدرسه مفقود شد . شب شنبه آگهی گم شدن این دختر 8 ساله‌ اراکی در فضای مجازی منتشر شد. باران شیخی اهل شهر مهاجران شهرستان شازند صبح روز شنبه ۲۴ فروردین به قصد رفتن به مدرسه واقع در خیابان اطلسی که تنها ۱۵۰ قدم از خانه‌شان فاصله داشت از منزل خارج و دیگر از او خبری نشد.

پیچیدن خبر مفقودی باران شیخی دختر بچه هشت ساله در اذهان عمومی و فضای مجازی سبب ایجاد نگرانی به‌ویژه مردم استان شده است. موجی از نگرانی پدرها و مادرها که هر چند وقت یکبار در جامعه به دلیل گم شدن و دزدیده شدن فرزندانشان بروز میکند .

پیدا شدن دختر 8 ساله اراکی

پیدا شدن باران شیخی ، پیدا شدن دختر اراکی
باران شیخی دختر گمشده اراکی

پیگیری های شاهین صمد پور

شاهین صمدپور خبرنگار دلسوز صدا و سیما که همواره پیگیر ماجراهای این چنینی بوده است در اینستاگرامش خبر پیدا شدن این دختر 8 ساله را منتشر کرد

صمدپور در پستی نوشت :خب خداروشکر
استانداری خبر پیدا شدن باران رو تایید کرده یه ساعت پیش هم با خانواده ی باران صحبت کردیم به اونا هم خبر پیدا شدن بچه اعلام شده ولی از جزئیات فعلن خبری ندارن ‌
باران شیخی دختربچه ۸ ساله که در صبح روز ۲۴ فروردین ماه در شهر مهاجران در راه رسیدن به مدرسه ناپدید شده بود، تا چند روز آینده به آغوش خانوادش برمیگرده

شاهین صمدپور در پست اینستاگرامی دیگری نسبت به نبود توضیحات کافی در رابطه با باران شیخی واکنش نشان داد

شاهین صمدپور در پستی با انتشار ویدیویی در اینستاگرامش نوشت : مصاحبه ی سیدعلی آقازاده استاندار استان مرکزی در مورد پیدا شدن باران شیخی .
اینکه ماجرا چیه و اگه بچه پیدا شده چرا همین الان برش نمی گردونن رو منم نمی دونم ..
آیا بچه خارج از کشوره که دارن برش می گردونن به ایران و یا نه داخل کشور هست اش اما دست شخص یا اشخاصی هست اش و هنوز آزاد نشده یا مسئله ی دیگه ای وجود داره باید صبر کنیم تا ببینیم چی اعلام می کنن .
اما همینکه استاندار میگه بچه صحیح و سلامته خب خیلی خبر خوبیه و بازم خداروشکر


باران شیخی کجا بوده ؟

اما این که باران شیخی کجا بوده و آیا ربوده شده بوده و چه بر سر او آمده سوالی است که برای همه کسانی که در جریان این ماجرا قرار گرفته اند جالب است اما جزئیات این ماجرا هنوز در سایه ابهام است و حتی استانداری هم در مورد آن صحبت نکرده است .

باران شیخی ، صمدپور ، باران شیخی کجاست

شاهین صمدپور در پست دیگری در اینستاگرامش در این باره نوشت

می دونید چرا زمانی که در کشور ما بچه ای گم میشه صدا و سیما اطلاع رسانی نمی کنه و مسئولین مربوطه اظهار نظری نمی کنن ؟
چون احساس می کنن اطلاع رسانی در مورد بچه ی گمشده باعث میشه مردم بیشتر در جریان ماجرا قرار بگیرن در نتیجه سطح مطالبه گری عمومی بیشتر بشه و اگر فردا روزی موفق به پیدا کردن بچه نشن بیشتر از جانب مردم مورد اعتراض قرار بگیرن ..
من در چند سال گذشته سعی کردم با همراهی شما مردم و با حمایت دوستان هنرمندم و پشتیبانی خیریه ی مهرآفرین تا جایی که می شد برعکس این رویه عمل کنم و موضوعات مربوط به کودکان رو تا سرحد امکان رسانه ای کنم و از فشار افکار عمومی برای احقاق حقوق این بچه ها استفاده کنم .
از اونجایی که در این سال ها مسئولینی رو دیدم که از خدا نمی ترسیدن ولی از فشار افکار عمومی و رسانه ها می ترسیدن اتفاقن بارها تونستم با همین شیوه روی مسئولین فشار بیشتری بذارم .
حالا ما با یک مورد تازه مواجه شدیم
استاندار اراک دیروز در یک اظهار نظر مبهم فرمودن باران سلامته و بزودی به آغوش خانواده اش برمی گرده ( رجوع شود به پست قبلی ) .
الان اولین سوالی که به ذهن میرسه اینه که آیا باران از دست ربایندگان اش نجات پیداکرده یا فقط پلیس از محل اختفای باران و سلامت بودن اش خبردار شده ؟
اصولن در اینگونه موارد مسئولین حفظ جان کودک رو دلیل پنهان کاری های خودشون عنوان می کنن اما واقعیت اینه به همون دلیلی که ابتدای مطلب عرض کردم احساس می کنن بهتره مردم رو کمتر در جریان ماجرا قرار بدن .
جناب آقای استاندار اگر واقعن به نفع باران هست اش که در حال حاضر جزئیات بیشتری عنوان نشه ما هم منتظر می مونیم اما بدونید میلیون ها نفر در کشور منتظر لحظه ی در آغوش کشیدن باران توسط مادرش هستن و حفاظت از جان باران الان به یک مطالبه ی ملی تبدیل شده

بیشتر بخوانید

به دنیا آمدن خواهر بنیتا + فیلم


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(7 امتیاز , میانگین: 4.1 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter