جنجال وزیر ارتباطات و مجلس بر سر فیلتر اینستاگرام

۱,۷۷۴
۰
۰
دوشنبه, ۰۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۶:۵۴

مجله دلگرم : ماجرای فیلتر شدن اینستاگرام کم کم به جنجال تبدیل میشود . کریمی قدوسی به نقل از آذری جهرمی وزیر ارتباطات میگوید اینستاگرام فلیتر میشود و آذری جهرمی واکنشی تند و متفاوت نشان میدهد . ظواهر امر نشان میدهد این نقل قول کذب محض بوده است

خانه ملت نوشت: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آذری جهرمی به من گفت اینستاگرام را به زودی فیلتر می‌کنیم.

جواد کریمی قدوسی درباره تعیین تکلیف اینستاگرام اظهار کرد: آذری جهرمی به من گفت اینستاگرام را به زودی فیلتر می‌کنیم.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی افزود: فیلتر اینستاگرام تصمیم حاکمیت است و وزیر ارتباطات به خود من گفت به‌زودی انجامش می‌دهم.

وی درباره عملیاتی نشدن فیلتر اینستاگرام تاکنون تصریح کرد: روحانی نمی‌گذارد؛ زیرا رئیس‌جمهور و وزیرش در بحث فیلترینگ با هم اختلاف نظر دارند.

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: هر روزی که در اجرای این تصمیمات نظام سهل‌انگاری شود، از سیئات است.

واکنش آذری جهرمی به فیلتر اینستاگرام

آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به اظهارات یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مورد فیلتر اینستاگرام واکنش نشان داد و گفت: هیچ «امر حاکمیتی» بر انسداد اینستاگرام به دولت ابلاغ نشده است.

محمدجواد آذری جهرمی روز دوشنبه در حساب کاربری اش در توییتر نوشت: نظر یک نهاد، نظر ‘حاکمیت’ نیست. هیچ ‘امر حاکمیتی’ بر انسداد اینستاگرام به دولت ابلاغ نشده است. در مجلس، به آقای کریمی قدوسی عرض کردم که چه نهادی برای اولین بار نسخه‌های فارسی را طرح و حمایت کرد و ما نقشی نداریم، نمیدانم چرا این سخنان را فیلتر کرده‌اند.

جنجال وزیر ارتباطات و مجلس بر سر فیلتر اینستاگرام

این توییت پاسخ وزیر ارتباطات به صحبت های جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی است که در گفت و گو با خانه ملت اظهار داشته است: آذری جهرمی به من گفت اینستاگرام را به زودی فیلتر می‌کنیم. فیلتر اینستاگرام تصمیم حاکمیت است و وزیر ارتباطات به خود من گفت به زودی انجامش می‌دهم.

به گزارش ایرنا، کریمی قدوسی همچنین گفت: علت فیلتر نشدن اینستاگرام تاکنون، دفاع رییس جمهوری از این شبکه اجتماعی است و در این زمینه بین جهرمی و روحانی اختلاف نظر وجود دارد.هر روزی که در اجرای این تصمیمات نظام سهل‌انگاری شود، از سیئات است.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • برچسب ها:
  • فیلتر اینستاگرام
  • وزیر ارتباطات

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter