دلگرم
امروز: یکشنبه, ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۰ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۱۶ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
اظهارات جنجالی وزیر کشور در مورد قیمت نجومی گوشت قرمز
0
وزیر کشور در یک برنامه تلویزیونی حضور پیدا کرد و در مورد سوالی که مجری برنامه پرسید مبنی بر اینکه شرایط اقتصادی بسیار برای مردم سخته و قیمت ها به خصوص گوشت قرمز بالا رفته و مردم ناراضی هستند گفت :

مجله دلگرم : وزیر جهاد کشاورزی کشور در یک برنامه تلویزیونی حضور پیدا کرد و در مورد سوالی که مجری برنامه پرسید مبنی بر اینکه شرایط اقتصادی بسیار برای مردم سخته و قیمت ها به خصوص گوشت قرمز بالا رفته و مردم ناراضی هستند گفت :

با شرایطی که داریم اولا ما باید خدا رو شکر کنیم که مواد غذایی هست . امروز مواد غذایی به وفور داخل مملکت هست . امروز جایی نیست که بریم و مواد عذایی مورد نیازمون نباشه ....


واکنش ها در فضای مجازی

این صحبتهای وزیر کشور ، به شدت در فضای مجازی سر و صدا به پا کرد

کابران نوشتند : درسته گوشت در بازار هست اما وقتی قدرت خرید نیست به چه دردی میخوره ،

کاربره دیگری نوشت : چهل سال پیش که در دانشگاه درس اقتصاد توسعه مایکل تودارو را می خوندم یادم هست نوشته بود بدترین وضعیت را بوینس آیرس داره از یه طرف برج های بلند با مردم بسیار ثروتمند و از طرف دیگر آدم های خیلی خیلی بدبخت‌. آن موقع زیاد نفهیمدم چی میگه. امروز با پوست و گوش و خون کاملا حسش می کنم

نظر یکی دیگر از کاربران این بود :
توی بازار هم خدا رو شکر ماشین خارجی به وفور هست اما نمیتونیم بخریم.خونه هم یه وفور هست اما نمیتونیم بخریم.کوفت و درد و زهر مار هم به وفور هست اما وقتی مردم نتونن بخرن بودن و نبودنش چه فرقی برای قشر متوسط داره؟یه عده اگه گوشت دو میلیون هم بشه عین خیالشون نیست.روی صحبت ایشون با اون عده است یا با بقیه مردم...این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits