شکایت وزارت اطلاعات از اسماعیل بخشی

۱,۷۵۰
۱
۰
پنج شنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۷ ۰۸:۳۳

مجله دلگرم : اسماعیل بخشی فعال کارگریِ جریانات و تجمعات کارگری کارخانه نیشکر هفت تپه که مدتی در زندان به سر می برده ، مدعی است که در زندان مورد شکنجه های شدید قرار گرفته ، به همین منظور پستهای اینستاگرامی زیادی را منتشر کرد و به جزئیات این شکنجه ها اشاره کرده است . حسن روحانی ، رئیس جمهوری کشور ، دستور سریع برای رسیدگی به این ماجرا را داد .

واکنش وزارت اطلاعات به ادعاهای اسماعیل بخشی

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: امروز وزیر اطلاعات گزارشی از بررسی‌های خود در مورد ادعاهای اسماعیل بخشی را ارائه کرد و مشخص شد آن چه که بخشی ادعا کرده به هیچ وجه درست نبوده است

به گزارش ایسنا، محمود واعظی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت اظهار کرد: براساس دستور هفته پیش رئیس جمهور وزیر اطلاعات هیاتی را به استان خوزستان فرستاد و از همه بخشهای ذیربط بررسی به عمل آمد. امروز وزیر اطلاعات گزارش خود را به دولت ارائه کرد. در این بررسی‌ها حتی با خود با اسماعیل بخشی هم صبحت شده است.

وی ادامه داد: آنچه اسماعیل بخشی اظهار کرد به هیچ وجه درست نبود و در این زمنیه کار تبلیغاتی انجام شده است.

رییس دفتر رییس جمهور تصریح کرد: موضع دولت حمایت از حقوق شهروندی و خود وزارت اطلاعات هم تلاش زیادی می‌کند تا در مسیر قانون مداری حرکت کنند. قرار شد این حق برای وزارت اطلاعات و نظام در نظر گرفته شود که از اسماعیل بخشی شکایت شود و قوه قضاییه نیز بررسی می‌کند. این موضوع برای رئیس جمهور خیلی مهم بود که دستور رسیدگی دادند، اما نمی‌شود که همین طور بعضی ادعایی مطرح کنند و نظام زیر سوال برود.

مطالب مرتبط

اسماعیل بخشی کیست ؟ آیا او در زندان مورد شکنجه قرار گرفته ؟


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  
  • برچسب ها:
  • اسماعیل بخشی
  • وزارت اطلاعات

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter