انفجار در ورزشگاه تختی اهواز

۱,۹۰۵
۰
۰
دوشنبه, ۰۹ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۳۸
ساعت 22:50 دقیقه یکشنبه شب در ساختمان آموزش ورزشگاه تختی اهواز ، آتش سوزی و متعاقب آن انفجاری رخ داد که نیروهای امدادی بلافاصله در محل حاضر شدند.
انفجار در ورزشگاه تختی اهواز

دلگرم به نقل از ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: حادثه آتش سوزی ساختمان آموزش ورزشگاه تختی اهواز تلفات جانی نداشته و به احتمال زیاد علت آن نشت گاز بوده است.

افشین حیدری بامداد دوشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا در محل حادثه اظهار داشت: ساعت 22:50 دقیقه یکشنبه شب در ساختمان آموزش این اداره کل آتش سوزی و متعاقب آن انفجاری رخ داد که نیروهای امدادی بلافاصله در محل حاضر شدند.

وی افزود: کارشناسان هم اکنون در حال بررسی بیشتر هستند و طی 2 روز آینده علت قطعی این حادثه مشخص و به مردم اعلام می شود.
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان افزود: خوشبختانه پس از وقوع این انفجار مهیب سازمان آتش نشانی، شرکت گاز و نیروی انتظامی به موقع در محل حاضر شدند و به کمک یکدیگر توانستیم این حادثه را مدیریت کنیم.

وی ادامه داد: این حادثه خوشبختاته تلفات جانی نداشته اما خسارت مادی به جای گذاشت که به زودی کار بازسازی آن انجام می شود‌.

حیدری با بیان این که ماموران امنیتی و انتظامی در محل حضور دارند افزود: بررسیهای اولیه نشان می دهد که این انفجار در اثر نشت گاز بوده است.
به گزارش ایرنا انفجار در ساختمان مرکز آموزش ورزشگاه تختی اهواز به حدی بود که که قسمتی از ساختمان پایگاه قهرمانی هم تخریب شد.
در حال حاضر وضعیت در این منظقه عادی است و کار امداد رسانی نیز به پایان رسیده است.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter