alexametrics
دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ برابر با ۱۳ جمادى الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۲۶ ژانویه ۲۰۲۱ میلادی
ریحانه درفشی، داور کاراته و نقش او در فاجعه شورای شهر بابل + عکس
4
دوشنبه, ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳
ریحانه درفشی و ماجرای رسوایی اخلاقی شورای شهر بابل، نقش ریحانه درفشی در اتفاقات شورای شهر بابل چه بوده است؟ تصویر منتشر شده از ریحانه درفشی

ریحانه درفشی قربانی قضیه رسوایی شورای شهر بابل است.

ریحانه درفشی کیست؟

ریحانه درفشی یکی از مربیان کاراته است که تاکنون افتخارات زیادی هم کسب کرده است. و تنها بر اثر یک اشتباه نام او با حادثه شورای شهر بابل گره خورد و باعث شد دردسرهایی برای او به وجود آید .دلیل این سوء تفاهم آتلیه ای ,بود که در این ماجرا مطرح شده بود.

ماجرای رسوای اخلاقی اعضای شورای شهر بابل را در اینجا بخوانید.

ریحانه درفشی در گفتگو با همشهری ورزشی می گوید غروب روزی که اتفاقات شورای شهر بابل علنی شد از هیات استان تماس گرفته اند و جویای حالش شده اند، در حالی که خودِ خانم درفشی خبر نداشته چه اتفاقی افتاده! بعدتر برخورد یکی از مشتریان آتلیه خانم درفشی را نگران تر می کند، تا این که سرچ نام او زیاد می شود و همه به اشتباه گمان می کنند او یک پای این ماجراست.

ریحانه درفشی، رسوای اخلاقی شورای شهر بابل
انتشار اشتباهی عکس ریحانه درفشی

خانم درفشی می گوید از آن روز، روزگارم سیاه شده، او می گوید عده ای در فضای مجازی به این شایعات دامن زده اند و او از آن ها به دستگاه های اطلاعاتی شکایت کرده و کوتاه هم نمی آید، ریحانه درفشی می گوید رنجی کشیده ایم در این مدت که قابل وصف نیست و به هیچ وجه کوتاه نمی آیم.

ریحانه درفشی اظهار داشت: بنده ۲۵ سال است که در بخش داوری به صورت جدی فعالیت می‌کنم و نزدیک به ۱۸ سال است که داور بین‌اللملی کاراته نیز هستم اما با توجه به اینکه خیلی از بخش داوری نمی‌توانم منبع درآمدی داشته باشم، به همین دلیل سالیان سال است که در بابل یک آتلیه دارم که در کنار داوری از این عکاسی نیز درآمد دارم. متأسفانه این روزها همه شاهد هستند که اتفاقاتی در شورای شهر بابل رخ داده که نمی‌دانم چرا این همه هجمه‌سازی علیه من و از کجا آغاز شده است و متأسفانه در صفحات اجتماعی منتشر شده و با قاطعیت اعلام می‌کنم این موضوع هیچ ربطی به من ندارد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا فرد مورد نظر و یا آتلیه‌ای که او دارد تشابه اسمی با شما دارد یا خیر، گفت: خوشبختانه هیچ تشابه اسمی نه در نام و فامیلی من وجود دارد و نه در نام آتلیه، اما نمی‌دانم پس از اینکه این صحبت‌ها مطرح شد و حتی امام جمعه بابل در نماز جمعه در مورد این موضوع صحبت کرد چرا در تمام سایت‌های معاند نام من عنوان شده است.این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (4 رای)  
  • منبع
  • روزنامه آفتاب یزد
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits