صحبتهای جنجالی احمدی نژاد: پول نیست؟ من می دانم کجاست + عکس

۲,۴۰۹
۱
۰
شنبه, ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۲

احمدی نژاد در اجتماع عزاداران مسجد حضرت زینب (س) حصارک کرج بازهم با صحبتهای جنجالی در مورد دولت فعلی گفت: پول نیست؟! اگر میگن پول نیست یک تماس با من بگیرند تا من جا‌هایی که پول‌ها خوابیده نشون میدم!

صحبتهای جنجالی احمدی نژاد در حصارک کرج
سخنرانی جنجالی احمدی نژاد در حصارک کرج

مجله دلگرم- محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان، در اجتماع عزاداران مسجد حضرت زینب (س) حصارک کرج: پول نیست؟! اگر میگن پول نیست یک تماس با من بگیرند تا من جا‌هایی که پول‌ها خوابیده نشون میدم!

وی همچنین در بخشی از سخنرانیش گفت: اگر طرح هدفمندی یارانه‌ها را درست اجرا می‌کردند، اکنون می‌شد به هر ایرانی یک میلیون تومان پرداخت کرد.

کسانی که نسبت به سرنوشت جامعه و این امور بی تفاوتند در واقع فاقد رشد انسانی اند و دربند خودخواهی و زندگی مادی متوقف شده اند.

قلاب عظیم اسلامی با پیروی از مکتب امام حسین(ع) و برای یاری امام عصر(ع) پایه گذاری شد و به پیروزی رسید. دستاوردها بی‌نظیر است اما متاسفانه عده ای راه و مقصد انقلاب را فراموش کرده اند.

جریاناتی بروز کرده اند که سنخیتی با آن راه و آرمان ندارند.

این روزها اکثریت مردم به لحاظ اقتصادی و معیشتی بسیار تحت فشار قرار دارند و بسیاری در نقطه شکنندگی قرار گرفته‌اند. فشار دشمنان از یک سو و بی تدبیری از سوی دیگر عرصه را بر مردم تنگ کرده است. برنامه روشن و راه برون رفتی هم از ناحیه مقامات و مدیران ارشد ارائه نمی‌شود.

دشمنان به دنبال درهم شکستن ملت و ایران عزیزند و برخی افراد در داخل کشور هم به دنبال کسب قدرت بالاتر و یا تسویه حسابهای سیاسی‌اند. متاسفانه نارضایتی و بی‌اعتمادی عمومی ناشی از رفتار این مدیران روزافزون است.

این در حالی است که کشور ما، ثروتمند و مردم ایران، آگاه، انقلابی، وفادار و اهل کار و تلاش هستند. شرایط فعلی خطیر و نیازمند تصمیمات بزرگ و هوشمندانه و انقلابی است. توانایی های ذاتی ملت ایران و ثروت بی نظیر مادی نقطه اتکاء اصلی است و تکیه بر آن و ایجاد زمینه برای رشد و فعالیت آن، تنها راه عبور از مشکلات و پیشرفت و تعالی است.

مدیران ارشد امروز کشور همان مخالفین پر و پا قرص دولت دهم بودند که از هیچ اقدامی برای تخریب آن دولت و به شکست کشاندن برنامه‌های آن خودداری نکردند.

اما فرزندان شما در دولت قبل با اعتقاد راسخ به ارزشهای انقلاب و تکیه بر توان مردم و ثروت کشور تمام وجود خود را صرف خدمت به مردم و تعالی کشور کردند و...


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter