حمله تند کیهان به رضا کیانیان: بیسواد، نمک نشناس، فتنه گر و...

۱,۷۴۵
۰
۰
سه شنبه, ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶

روزنامه کیهان به رضا کیانیان با الفاظ تندی مانند بیسواد، نمک نشناس به شدت تاخت و نوشت: رضا کیانیان دوشنبه گذشته در مراسم تشییع پیکر کارگردان متعهد سینما و تلویزیون سید ضیاء‌الدین دری، در سخنانی که با دیدگاه و مشی دری در تناقض بود، مدعی شد که؛ «ملت ایران بعد از انقلاب یک روز خوش نداشته‌اند»!

کیانیان در واقع به جای ملامت دشمنان داخلی و خارجی انقلاب که همواره درصدد نابودی دستاوردهای انقلاب هستند، در یک سیاه‌نمایی آشکار و با نفی پیروزی‌های ملت و ثمرات انقلاب اسلامی، انقلاب را به دلیل صیانت از هویت ملی و دینی و حراست از استقلال کشور هدف حمله قرار داد!

سخنرانی تند رضا کیانیان، مراسم دری، روزنامه کیهان
سخنرانی تند و کنایه آمیز رضا کیانیان در مراسم تشییع سید ضیاءالدین دری

برخی از کاربران عکسی از کیانیان را با دو تن از فتنه‌گران سال 88 منتشر کردند تا ماهیت و وابستگی‌های وی مشخص شود.

برخی نیز با انتشارکلیپی، وی را نسبت به انقلاب نمک‌نشناس معرفی کردند.

عده‌ای نیز کیانیان و امثال وی را که با بی‌سوادی سیاسی و بی‌بصیرتی مردم را تشویق به رای دادن به حسن روحانی کردند؛ مسبب وضع موجود اقتصادی توصیف نمودند.

تعدادی دیگر از کاربران هم با انتشار عکس‌های یک مجموعه نمایشی از بازیگر یاد شده پرسیدند: «ظاهرا پول کثیف تهیه‌کننده اختلاسگر، بد تبعاتی داشته است»!

گفتنی است رضا کیانیان در مراسم تشییع پیکر «سید ضیاءالدین دری» سخنرانی کرد و حرف‌های تندی علیه سیاست‌های حاکم بر جامعه ایران بعد از انقلاب اسلامی زد.

رضا کیانیان در این مراسم از «سید ضیاءالدین دری» گفت و پرسید چرا او باید در این سن از دنیا برود؟ آیا در این چهل سال یک روز خوش دیده‌ایم؟


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter