علما و طلاب مدرسه فیضبه قم، دلارها را به آتش کشیدند!

۲,۱۶۹
۰
۰
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۹:۴۵

مجله دلگرم- علما، طلاب و اساتید حوزه علمیه قم، پنجشنبه ۲۵ مرداد،با تجمع در سالن اجتماعات مدرسه علمیه فیضیه قم از بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی حمایت کرده و نسبت به مشکلات اقتصادی کشور اعتراض خود را اعلام کردند. در این مراسم حسن رحیم‌پور ازغدی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی به نقد وضعیت اقتصادی کشور و مشکلات معیشتی مردم پرداخت.

www.delgarm.com

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در این تجمع که قشرهای مختلف مردم و روحانیت حضور داشتند، گفت: انقلاب اسلامی از قم آغاز شد و مردم و حوزه های علمیه این شهر در شرایط مختلف همراه قشرهای مختلف جامعه بوده اند و امروز هم به این همراهی ادامه می دهند.
حسن رحیم پور ازغدی بیان کرد: طلاب و حوزه های علمیه به عنوان پاسداران انقلاب اسلامی، مشکلات اقتصادی مردم را درک می کنند و در این شرایط پیش آمده خود جزو قشرهای آسیب پذیر جامعه هستند.
وی با اشاره به اینکه پیوند روحانیت با مستضعفین، ناگسستنی است، ادامه داد: حوزه های علمیه اجازه نخواهند داد دشمنان با فشارهای اقتصادی، بنیان نظام اسلامی را تضعیف کنند و به قشرهای ضعیف جامعه آسیب برسانند.
رحیم پور ازغدی گفت: دشمنان می خواهند به مردم این باور را تزریق کنند که فساد کل مجموعه کشور را فرا گرفته است، در حالی که اینگونه نیست و دستگاه های نظارتی به دنبال برخورد با مفسدان هستند.
وی با اشاره به لزوم پاسخگویی مسئولان به سوالات مردم، افزود: شفافیت نقش مهمی در پیشرفت اهداف نظام اسلامی دارد و اگر مردم ببینند مسئولان به سوالات و درخواست های ایشان توجه می کنند، اعتماد اجتماعی در جامعه بیش از پیش تقویت می شود.
رحیم پور ازغدی همچنین بیان کرد: آمریکا کشور قابل اعتمادی برای مذاکره نیست و هرگاه متوجه شود طرف مقابل عقب نشینی می کند، توهین های بیشتری را متوجه آن می نماید.

در پایان این تجمع نیز شرکت کنندگان با امضای طوماری از مجلس شورای اسلامی سوالاتی را در خصوص راهکارهای رفع مشکلات اقتصادی، مطرح نمودند و دلارها را به آتش کشیدند.

www.delgarm.com

www.delgarm.com


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • برچسب ها:
  • تجمع علما
  • مدرسه فیضیه
  • آتش زدن دلار
  • حسن رحیم پور
  • رحیم پور ارغدی

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter