اجرای قوانین ایثارگران بهترین روش تکریم آنان است

۱,۳۵۱
۰
۰
سه شنبه, ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰

مجله دلگرم - مشاور وزیر کشور در امور شهدا و ایثارگران گفت: بهترین روش تکریم و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، اجرای به موقع قوانین ایثارگران است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، غلامرضا یاوند عباسی روز دوشنبه در نشست شورای هماهنگی امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه افزود: امور این قشر باید به گونه ای پیگیری شود که هیچ یک از آنان در ادارات به دنبال علت پیش نرفتن کار خود نباشند.
وی با بیان اینکه وظیفه بزرگی بر دوش ما ایثارگران است، تاکید کرد: عملکرد ایثارگران در مسئولیت های مختلف بسیار مهمتر است زیرا مورد قضاوت قرار می گیرد و عمل نکردن به وظایف می تواند به فرهنگ ایثار در میان مردم لطمه وارد کند.
عباسی گفت: با توجه به قانون جدید منع به کارگیری بازنشستگان به وزیر کشور پیشنهاد شده بار دیگر به ایثارگران اعتماد و مدیران از بین آنان انتخاب شوند.
وی با بیان اینکه نیازمند احیا و نوسازی فرهنگ ایثار و شهادت هستیم، افزود: با توجه به شرایط امروز کشور تجربه دوران دفاع مقدس می تواند بسیار کارآمد باشد.
حجت الاسلام سید مهدی امیری ارجمند امام جمعه فیروزکوه نیز در این مراسم گفت: مسئولان باید وظیفه شناس باشند و حق نظام را ادا کنند؛ طرز تفکر همه ما باید جهادی باشد چرا که اگر مانند دفاع مقدس از حریم خود دفاع نکنیم دشمن به خانه هایمان هجوم خواهد آورد.
در ادامه مهدی یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان فیروزکوه نیز گفت: پیگیری مسائل ایثارگران باید در اولویت کاری نهادها قرار گیرد.
وی خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی کشور بیش از هر زمان نیاز است به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و بزرگداشت اسطوره های کشورمان توجه شود؛ هر تمدنی نیازمند اسطوره های خود برای الگوسازی است.
این مسئولان همچنین امروز با تعدادی از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران فیروزکوه دیدار کردند.
فیروزکوه با 40 هزار نفر جمعیت، 132 پرونده ثبت شده در بنیاد شهید، 229 جانباز شهرستان و 559 جانباز مهمان و 11 نفر آزاده، در شمال شرقی تهران واقع شده است.
تهرام/9897/ 1008اجرای قوانین ایثارگران بهترین روش تکریم آنان است
امتیاز : 1 تعداد رای : 1
0
0

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter