باند گروگانگیری در ورامین متلاشی شد

۱,۴۷۱
۰
۰
سه شنبه, ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰

تهران - ایرنا - فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از انهدام یک باند گروگانگیر در ورامین خبر داد که از افراد ربوده شده مبلغ پنج میلیارد تومان پول نقد مطالبه کرده بودند.

به گزارش ایرنا، سردار عبدالرضا ناظری روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهارداشت: پلیس آگاهی با اطلاع از ربوده شدن یک پدر و پسر در شهرستان ورامین رسیدگی به این پرونده را در دستور کار خود قرار داد.
وی افزود: گروگانگیران که باندی سه نفره بودند، صبح شنبه این هفته، یک پدر و پسر اهل تهران را به بهانه خرید دام به یکی از روستاهای شهرستان ورامین کشانده و سپس در پوشش ماموران یگان ویژه نیروی انتظامی و با استفاده از اسلحه های تقلبی گرم و سلاح سرد به مکان نامعلومی منتقل کردند.
وی اظهارداشت: این افراد برای ایجاد رعب و وحشت در ربوده شدگان، چندین ساعت را در خیابان ها و معابر گذراندند و سپس آنان را به یک باغ در نزدیکی آزاد راه تهران - قم منتقل کرده و پس از آن که یک شبانه روز آن ها را در این باغ مخفی کردند، دوباره گروگانها را به روستایی در ورامین منتقل کردند.
ناظری تصریح کرد: این افراد در ابتدا درخواست 5 میلیارد تومان وجه نقد کردند که پس از ناتوانی پدر و پسر در تأمین این مبلغ، درخواست خود را به یک میلیارد و 250 میلیون تومان کاهش دادند.
وی گفت: ظهر دیروز ربایندگان برای تامین وجه مورد توافق، پسر را آزاد کردند که او نیز بلافاصله مراتب را به اداره آگاهی تهران اطلاع داد.
فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران تصریح کرد: ساعت 18 و 30 دقیقه روز گذشته (یکشنبه) مأموران آگاهی با اقدامات فنی و اطلاعاتی ، محل اختفای ربوده شدگان را کشف و کمتر از 4 ساعت سه رباینده را دستگیر و فرد ربوده شده را آزاد کردند.
ناظری گفت: به منظور سیر مراحل قانونی، پرونده این باند آدم ربایی به مراجع قضایی تحویل داده شد.
فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین، پیشوا، قرچک، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه را برعهده دارد.
تهرام/7254//1348این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter