۲۸ هزار زائر ایرانی وارد سرزمین وحی شدند

۱,۳۷۷
۰
۰
چهارشنبه, ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۸:۱۵

مجله دلگرم - رئیس سازمان حج و زیارت گفت: از ابتدای اعزام زائران ایرانی به عربستان تاکنون 28 هزار زائر برای انجام مناسک حج وارد سرزمین وحی شدند.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از سازمان حج و زیارت ، حمید محمدی با بیان اینکه پرواز زایران ایرانی از روز 27 تیرماه و به مقصد فرودگاه مدینه منوره آغاز شده است، افزود: پرواز زایران ایرانی از روز گذشته (سه شنبه) به قصد مدینه منوره و فرودگاه شهر جده انجام شد.
وی اظهار داشت: تا آخر وقت روز سه شنبه نزدیک به 24 هزار نفر وارد مدینه منوره شده اند که از این تعداد حدود 16 هزار نفر بعد از احرام بستن در مسجد شجره به سمت مکه مکرمه عزیمت کرده اند.
محمدی تصریح کرد: پروازهای جده نیز از روز گذشته آغاز شده و تا پایان وقت روز سه شنبه جمعا حدود چهار هزار نفر از زایران به این فرودگاه وارد شدند. زایرانی که وارد این فرودگاه می شوند، بعد از احرام بستن در جحفه وارد شهر مکه مکرمه می شوند.
وی افزود: علاوه بر زایران، حدود 2 هزار و 700 نفر از عوامل اجرایی نیز برای خدمت رسانی به حجاج از روزهای قبل از آغاز فرآیند حج مشغول به فعالیت شده اند.
محمدی اظهار داشت: تمام برنامه ریزی ها برای زایران به خوبی پیش می رود و امیدواریم که آنها نیز به نکات و توصیه های مرتبط با این سفر توجه داشته باشند.
امسال حدود 86 هزار نفر از زایران کشورمان در موسم حج تمتع 97 شرکت می کنند و اعزام زایران تا 24 مردادماه ادامه دارد.
اجتمام*1933*183428 هزار زائر ایرانی وارد سرزمین وحی شدند
امتیاز : 1 تعداد رای : 1
0
0

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter