محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس اعمال می شود

۱,۳۶۶
۰
۰
چهارشنبه, ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۵:۱۵

کرج- ایرنا- رئیس پلیس راه البرز گفت: با توجه به تعطیلی آخر هفته به منظور روان سازی ترددها، محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس اجرا می شود.

سرهنگ رضا گودرزی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر این اساس از ساعت 14 روز جمعه 12 مراد ماه تا ساعت یک بامداد روز شنبه 13 مرداد ماه جاری تردد وسایل نقلیه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.
وی اضافه کرد: همچنین تردد وسایل نقلیه ازساعت 17روز جمعه 12 مرداد ماه الی ساعت یک بامداد روز شنبه 13مرداد ماه جاری از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.
گودرزی یادآورشد که تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت ازجاده کرج -چالوس کماکان ممنوع است.
رئیس پلیس راه البرز افزود: ممنوعیت تردد موتورسیکلت نیز تا پایان محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و بالعکس ادامه دارد.
وی گفت: این ممنوعیت به دلیل تخلیه بار ترافیکی مسافران در حال بازگشت از سفر در این مسیر اجرا می شود.
رئیس پلیس راه البرز به رانندگان توصیه کرد که ضمن حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، مقررات راهنمایی و رانندگی را مورد توجه قرار دهند.
وی گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن 88255555 به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.
استان البرز یکهزار و 450 کیلومترآزاد راه، بزرگراه و راه اصلی و فرعی دارد و 18 درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان است.
نیمی از جاده 160کیلومتری کرج - چالوس درحوزه استحفاظی استان البرز قراردارد.
2098/ 6155این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter