رئیس پلیس تهران بزرگ: ۴۷۹ سارق و مالخر دستگیر شدند

۱,۳۷۸
۰
۰
سه شنبه, ۰۹ مرداد ۱۳۹۷ ۱۶:۵۵

تهران ـ ایرنا ـ رئیس پلیس تهران بزرگ از دستگیری 479 سارق، مالخر در قالب طرح رعد 13 خبر داد.

به گزارش ایرنا، سردار حسین رحیمی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در میان دستگیر شدگان 23 باند سرقت نیز کشف شد که به صورت گروهی و سازماندهی شده عمل می کردند افزود: دستگیر شدگان به 685 فقره سرقت اعتراف کردند.
وی اضافه کرد: 117 خودرو، 88 موتورسیکلت، 8 قبضه سلاح جنگی، 48 قبضه سلاح سرد و 1 قبضه اسلحه شکاری از جمله مکشوفات از این سارقان است.
سردار رحیمی ارزش اموال مسروقه کشف شده از سارقان و مالخران را سه و نیم میلیارد تومان ذکر و اضافه کرد: همچنین روز گذشته پلیس پیشگیری موفق به کشف یک انبار سه طبقه احتکار کالاهای اساسی شد که یک فرد سابقه دار نیز در این ارتباط دستگیر شد.
وی ادامه داد: 46 پرونده نیز در رابطه با قاچاق و احتکار کالاهای ضروری و اساسی مردم تشکیل شده است که 28 نفر از افراد مرتبط با این امر دستگیر شده اند.
سردار رحیمی ارزش کالاهای قاچاق مکشوفه را 4 میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: دستگیر شدگان برای تعیین تکلیف به دستگاه قضایی معرفی شده اند.
وی دستگیری خرده فروشان مواد مخدر را از دیگر بخش های طرح رعد 13 ذکر کرد و افزود: در این طرح پلیس موفق به کشف و ضبط 80 کیلوگرم مواد مخدر و همچنین دستگیری287 نفر که در قالب 15 باند خرده فروشی فعالیت می کردند، شد.
سردار رحیمی گفت: در طرح رعد 13 پلیس موفق به کشف و ضبط 11 هزار سی دی غیرمجاز و مبتذل و 2 هزار و 500 لیتر انواع مشروبات الکلی شد.
تهرام/6139 / 1539 /این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter