دلگرم
امروز: جمعه, ۱۰ تیر ۱۴۰۱ برابر با ۰۱ ذو الحجة ۱۴۴۳ قمری و ۰۱ ژوئیه ۲۰۲۲ میلادی
وام با طلا / به اندازه طلای خود وام دریافت کنید !
3
سه شنبه, ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ۲۱:۲۱
دریافت وام به اندازه ی طلایی که دارید ... دریافت وام های فوری عجیب ، بدون سود و ضامن + شرایط

دریافت وام با طلا چگونه است؟

دلگرم به گزارش از تجارت نیوز : یکی از طرح‌هایی که این موسسات برای متقاضیان دریافت وام در نظر گرفته‌اند. پرداخت وام بر روی طلا است. مشتری باید طلای خود را به این موسسات ببرد و با توجه به ارزش کل آن وام به متقاضی پرداخت می‌شود.

بانک‌هایی که در شبکه بانکی فعال هستند، شرایط عجیبی برای ارائه تسهیلات به متقاضیان وضع کرده‌اند. از جمله سپرده‌گذاری بلندمدت و بلوکه شدن پول مشتری در ازای پرداخت مبلغ ناچیزی وام. اما حالا موسساتی هستند که بدون ضامن و با پیشنهاد شرایط دیگری به متقاضیان وام می‌دهند. این موسسات با چه شرایطی وام را پرداخت می‌کنند؟

بانک‌ها شرایط عجیبی را برای ارائه تسهیلات به مشتریان قرار داده‌اند. برخی از این بانک‌ها در ازای بلوکه کردن ۲۵۰ میلیون سپرده در بانک به مدت ۵ سال به مشتری وام ۲۰۰ میلیون تومانی می‌دهند با سود صفر درصد.

شرایط سخت و عجیب بانک‌ها برای اعطای تسهیلات به متقاضیان، آن‌ها را به سمت دریافت وام از موسسات آزاد بدون پشتوانه متمایل کرده است.

با توجه به آگهی‌های منتشر شده در سایت‌های مختلف موسسات آزاد که وابسته به بانک‌ها هم نیستند به مردم وام پرداخت می‌کنند. این موسسات در قبال رهن سند ماشین، خانه، طلا یا سیم کارت به متقاضیان وام می‌دهند.

مشتریانی که بخواهند از این موسسات وام دریافت کنند شرایطی را باید رعایت کنند.

شرایط دریافت وام از موسسات آزاد چیست؟

طبق پیگیری‌های تجارت‌نیوز، برخی از این موسسات شرط دریافت وام بر روی خانه را منطقه آن بیان کردند. به عنوان مثال باید خانه در یکی از مناطق بالای تهران باشد در غیر این صورت به آن وامی تعلق نمی‌گیرد. علاوه بر آن تنها بر روی ۵۰ درصد ارزش ملک وام تعلق می‌گیرد.

همچنین اگر فردی بخواهد بر روی خودرو وام بگیرد اولا باید سند تک برگ داشته باشد ثانیا باید سند به نام وام‌گیرنده باشد و تنها بر روی ۶۰ درصد از ارزش اتومبیل وام تعلق می‌گیرد. یعنی اگر خودرو به ارزش ۲۰۰ میلیون تومان باشد موسسه ۱۲۰ میلیون تومان به متقاضی وام پرداخت می‌کند و در طول مدتی که مشتری اقساط را پرداخت می‌کند، سند در رهن موسسه قرار می‌گیرد.

ماجرای وام با سود ۲٫۵ درصد چیست؟

برخی از این موسسات با سود ۲٫۵ درصد تسهیلات را به متقاضی می‌دهند و با توجه به میزان وام دریافتی ۱۰ درصد کارمزد دریافت می‌کنند. این موسسات حداکثر زمانی که برای بازپرداخت قرار دادند ۲۴ ماه است البته با قبول شرایطی تا ۳۰ ماه هم مشتری می‌تواند اقساط را بپردازد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.7 از 5 (3 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است