دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۵ آذر ۱۴۰۰ برابر با ۰۱ جمادى الأول ۱۴۴۳ قمری و ۰۶ دسامبر ۲۰۲۱ میلادی
جنازه ای که بعد از 7 ماه سر از قبر درآورد و به خانه بازگشت+ عکس
4
شنبه, ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ۱۳:۰۵
مرد تایلندی بی اطلاع از همه چیز و همه جا به خانه بازگشت ، تمام کسانی که او را در مسیر می دیدند شوکه و با ترس نگاه می کردند چرا که درتصور خود معجزه زنده شدن بعد از مرگ را شاهد بودند.

تا به حال اخبار گوناگونی را در مورد زنده شدن مرده ها در سردخانه و یا مراسم خاکسپاری خوانده ایم اما این مورد یکی از عجیب و جالب ترین های آن است ، مردی که بعد از مدتها دوری از خانواده به محل زندگی خود بازگشت و متوجه شد که ماهها پیش او را دفن کرده اند.

کار کردن در جایی دورتر از خانه کار ساده ای نیست و دشواری های خاص خودش را دارد ، بی اطلاعی کامل هم یکی از این دشواری هاست که گاهی می تواند فراتر از دشواری بوده و خبرساز شود.

"ساکوم ساچیوا" بعد از مدتها کار سخت در جایی دورتر از محل زندگی و اعضای خانواده اش به خانه بازگشت اما به جای استقبال گرم با تعجب و ترس آنها روبرو شد ، مرد 44 ساله بی اطلاع از همه چیز از شوکه شدن اعضای خانواده و اقوام خود ناراحت شد تا اینکه از واقعیت موضوع مطلع گشت.

جسد او چند ماه پیش براساس رسم دیرینه سوزانده و خاکستر شده بود ولی او همچنان زنده بود ، ماجرا چه بود بعد از حرفهای اعضای خانواده برای این مرد روشن شد.

چند ماه گذشته جسدی را که چهره اش قابل تشخیص نبود به همراه کارت شناسایی "ساکوم" به خانواده ی او تحویل دادند آنها هم طبق آیین خود مراسم را اجرا کردن و خاکستر او را نگاه داشتند در حالیکه این مرد کاملا سرحال و زنده بود .

از قرار معلوم اقای "ساکوم" در یکی از سواحل تایلند مشغول کار بوده و کارت شناسایی او به همراه کیف پولش توسط مردی به سرقت رفته بود ؛ این حرفها همه چیز را روشن کرد و مشخص شد که مرد سارق بعد از مرگش به دلیل همراه داشتن کارت شناسایی "ساکوم" به جای او به خانواده اش تحویل داده شده است.

برخاستن مرد عجیب از قبر 7ماه پس از مرگ!+عکساین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.8 از 5 (4 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است