دلگرم
امروز: یکشنبه, ۱۴ آذر ۱۴۰۰ برابر با ۲۹ ربيع الآخر ۱۴۴۳ قمری و ۰۵ دسامبر ۲۰۲۱ میلادی
خودکشی میلاد حاتمی در زندان ؟!
3
سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۴۵
آیا میلاد حاتمی خودکشی کرده ، خودکشی میلاد حاتمی در زندان صحت دارد ؟ چرا میلاد حاتمی خودکشی کرد.

خودکشی میلاد حاتمی صحت دارد ؟

امروز اخباری مبنی بر خودکشی میلاد حاتمی در زندان منتشر شده اما هنوز این خبر تایید نشده است

ساشا سبحانی پسر وزیر سابق ایران و همینطور یکی از دایر کنندگان سایت های شرط بندی هم با انتشار کلیپی این خبر را تایید و به خانواده میلاد حاتمی تسلیت گفت.

رسول کوهپایه زاده وکیل میلاد حاتمی در واکنش به این خبر اعلام کرد که با میلاد حاتمی صحبت کرد و این خبر شایعه است.

خودکشی میلاد حاتمی

میلاد حاتمی دهه 60 در تهران متولد شد، چهره اینستاگرامی است

دانشجوی انصرافی است، این چهره همانند بقیه شاخ های اینستاگرامی بعد از مهاجرت به ترکیه شناخته شد و با ساخت ویدیو های جنجالی کم کم معروف شد

تک فرزند است، پدر و مادرش ساکن تهران بودند اما به گفته برخی رسانه های داخلی بعد از موفقیت های خودش در کشور ترکیه خانواده اش را نیز به آن جا برده است، اما خودش هیچ وقت تا حالا صحبتی در مورد خانواده اش نکرده است.

این چهره بعد از مهاجرت به ترکیه در طول روز ویدیوهای زیادی از خودش به اشتراک میذاشت که در هر کدام با دختران زیادی در حال خوشگذرانی و تفریح بود، تا اینکه با خانم سحر آشنا شد

این حدود چند سالی است که با هم زندگی می کنند و نامزد کردند، حاصل این زندگی مشترک یک دختر خانم بود. با اینکه آن ها صاحب فرزند شدند اما هنوز به طور رسمی با هم ازدواج نکردند.

میلاد حاتمی با خانم سحر حاتمی در 18 اردیبهشت 1399 در ترکیه رسما با هم عقد کردند، این دو چهره حدود چند سالی است که با هم دوست هستند.

پلیس ترکیه (سه شنبه 19 اسفند 99) «میلاد حاتمی» از گردانندگان سایت‌های قمار و شرط‌بندی را در مرز بازرگان به پلیس اینترپل ایران تحویل داد.

دادگاه های میلاد حاتمی در حال برگزاری بود که خبر رسید این شاخ اینستاگرامی در زندان خودکشی کرده است.این مطلب چقدر مفید بود ؟
2.3 از 5 (3 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید