دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۵ آذر ۱۴۰۰ برابر با ۰۱ جمادى الأول ۱۴۴۳ قمری و ۰۶ دسامبر ۲۰۲۱ میلادی
لحظه دردناک فوت مهرداد میناوند به روایت خواهر و همسرش
2
شنبه, ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۲۸
اولین مصاحبه با همسر و خواهر مهرداد میناوند پس از درگذشت او.

خواهر میناوند از لحظه فوت او گفت

مهرداد میناوند در 30 دی 1399 به دلیل کرونا در بخش بخش مراقبت های ویژه بیمارستان لاله تهران بستری شد. او در تاریخ 8 بهمن 1399 بر اثر ابتلا به ویروس کرونا و آمبولی ریه ناشی از آن ، در بیمارستان لاله تهران درگذشت.

میناوند در شرایطی به بیمارستان مراجعه کرده بود که حدود 80 درصد ریه هایش درگیر ویروس کرونا شده بود. طبق گفته پزشک معالج وی ، حال میناوند رو به بهبودی بود که بروز ناگهانی آمبولی ریه (وارد شدن لخته خون به ریه) باعث مرگ وی شده است.

مصاحبه خواهر و همسر مهرداد میناوند


میناوند در نهم آذر ماه سال 1354 در منطقه جی تهران به دنیا آمد. از کودکی عاشق فوتبال بود و زمانی که در بیست سالگی به عضویت تیم ملی فوتبال ایران در آمد، همه کارشناسان بر این عقیده بودند که او حداقل تا 34 سالگی در تیم ملی باقی خواهد ماند.

مهرداد میناوند یکی از ملی پوشان ایرانی در دهه هفتاد و هشتاد شمسی اسـت. مهرداد میناوند برای باشگاه های مختلفی مثل پرسپولیس تهران، سپاهان بازی کرد و مدتی هم در الشباب و اشتروم گراتس توپ زد.

مهرداد میناوند در تاریخ ۹۹/۰۹/۰۹ با شبنم کمانگر ازدواج کرد. او در پستی با ۱۱۳ هزار لایک گفته بود کـه ۳ سال برای این روزی کـه از نظر وی تاریخی قلمداد شده اسـت، لحظه شماری میکرد.
روحش شاد و یادش گرامی ...این مطلب چقدر مفید بود ؟
1.0 از 5 (2 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است