دلگرم
امروز: جمعه, ۳۰ مهر ۱۴۰۰ برابر با ۱۵ ربيع الأول ۱۴۴۳ قمری و ۲۲ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی
سلطان خالکوبی ایران کیست ؟ او تصاویر شیطان پرستی منتشر می کرد!
0
دوشنبه, ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۳۸
آقای خالدار ملقب به سلطان خالکوبی در کرج در حالی دستگیر شد که تمام بدنش خالکوبی بود.

خالدار سلطان خالکوبی کیست ؟

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی البرز گفت: فردی که اقدام به انتشار تصاویر خالکوبی و شیطان پرستی در فضای مجازی می‌کرد توسط عوامل پلیس امنیت عمومی استان دستگیر شد.

اسمش (....خالدار) است، 37 سالن سن دارد و به خاطر جرائمی که انجام داده در چنگال پر اقتدار پلیس گرفتار شده است.

میگوید 6 سال پیش از روی جوانی و جهل و وقتی که مجرد بوده است دست به چنین خالکوبی حجیمی بر روی بدنش زده است.400 هزار تومان 6 سال پیش هزینه کردم و امروز با کمک دکتر در حال پاک کردن آن هستم.

در ادامه میگوید : اشتباهی بود که در زمان مجردی مرتکب شدم و به جوانانی که با طرز فکر من و امثال من قصد دست زدن به چنین کارهایی را دارند ، توصیه میکنم گرد چنین اعمالی نگردند و سالم زندگی کنند چرا که ، جوانی و جهل میگذرد و لی سابقه و خاطرات بد این اقدامات بر جا مانده و زندگی را تباه میکند.

سلطان خالکوبی

شغل خالدار چیست ؟

در پایان اظهار میکند : یک فرزند دارم و برای شرکتی کار میکنم و نمیخواهم سابقه ای که از خود با اعمالم ساخته ام موجب بریدن نان زن و بچه ام شود .

پدران و مادران نقش اساسی درسعادت و یا بزهکاری فرزندان خود دارند

بسیاری از مرتکبین به جرایم ، هنگامی که در چنگال پلیس گرفتار میشوند با ابراز ندامت و پشیمانی اظهار می دارند که اگر می دانستم عمل من چنین فرجامی دارد هرگز خطا نمی کردم.

در ادامه پلیسی که برای بردن وی آمده است میگوید این شخص ، جرائمی دارد که برای آن دستگیر شده است و کاش امثال این افراد از روزگاری که برای خود رقم زده اند درس عبرت بگیرند و زندگی سالم را پیشه خود سازند.

سرهنگ محمد معظمی گودرزی: با انجام اقدامات پیچیده پلیسی و جمع آوری مستندات لازم، محل اختفای متهم شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی، طی یک عملیات غافلگیرانه متهم دستگیر و پلیس امنیت عمومی استان منتقل شد.

سرهنگ معظمی گودرزی بیان کرد: متهم پس از مواجهه با مستندات پلیسی به جرم خود مبنی بر به انتشار تصاویر خالکوبی و شیطان پرستی در فضای مجازی اعتراف کرد که در این خصوص محتوای مربوطه از صفحه این فرد حذف و متهم به همراه پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تا کنون ۲۰ نفر از افرادی که اقدام به انتشار محتوای مجرمانه در فضای مجازی کرده‌اند در استان البرز دستگیر شده‌اند و صفحات این افراد حذف یا مسدود شده است، بیان کرد: پلیس سر سوزنی با مجرمان تعارف ندارد و برابر قانون با هنجارشکنان برخورد خواهد کرد.

این مقام انتظامی در پایان گفت: هموطنان عزیز در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی، مراتب را از طریق مرکز فوریت های ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

انتهای پیام./


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • منبع
  • dana.ir
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید