دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ برابر با ۲۵ ذو الحجة ۱۴۴۲ قمری و ۰۵ اوت ۲۰۲۱ میلادی
جزییات دار زدن سگ‌ ها توسط شهرداری تبریز
0
یکشنبه, ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۳۹
فیلمی با موضوع کشتار سگ های بدون صاحب توسط شهرداری، از روز گذشته در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که واکنش تند شهروندان را درپی داشته و شورای شهر نیز در جلسه فردای خود آن را بررسی می‌کند.

سگ کشی شهرداری تبریز

چند روز گذشته تعدادی سگ درتبریز دار زده شدند.

چند روز قبل فیلمی به عنوان سگ کشی عوامل شهرداری تبریز به سرعت در فضای مجازی مجازی منتشر شد شد که واکنش منفی کاربران فضای مجاری را همراه داشت.

مردم تبریز در واکنش به این حادثه با هجوم آوردند به وانت شهرداری سگ های ولگرد را آزاد کردند و راننده وانت را مورد ضرب و شتم قرار دادند. چند روز بعد جمعی از حامیان حیوانات به کشتار سگ ها با حضور مقابل ساختمان شهرداری تبریز خواستار استعفا و برخورد با عاملان کشتار روز گذشته سگ ها در تبریز شدند.

یکی از اعضای شورای شهر تبریز در واکنش به این قضیه ادعا کرد که عوامل شهرداری سگ هارا زنده گیری کرده و به دلیل آن که بعضی از خودروهای حمل سگ‌های ولگرد سقف ندارند آن ها را بی هوش کردند و با طناب بسته اند و کشتاری در کار نبوده است.

این عضو شورای شهر تبریز ادعا کرد که فیلم منتسب به سگ کشی برای یک زن که پیمانکار سابق شهرداری بوده برای انتقام گیری به دلیل اختلافش با شهرداری منتشر کرده است و این سگ ها با زنده گیری در خارج از کشور فروخته می‌شوند.

در پی این حادثه اخبار ضد و نقیض زیاد است امروز یکشنبه 26 اردیبهشت ماه سال 1400 قرار است این اتفاق در جلسه شورای شهر تبریز برسی شود.

این واکنش‌ها به تجمع اعتراضی حامی حیوانات و اعضای کمپین نه به کشتار سگ‌ها مقابل ساختمان شهرداری تبریز منجر شد. آن‌ها خواستار استعفای معاون خدمات شهری شهرداری و و برخورد با عاملان کشتار روز گذشته سگ‌ها در تبریز شدند.

انتهای پیام./

منبع: رکنااین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits