alexametrics
دلگرم
امروز: یکشنبه, ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ برابر با ۰۳ شوّال ۱۴۴۲ قمری و ۱۶ مه ۲۰۲۱ میلادی
ساعت دقیق باز شدن و شروع به کار بانک ها و ادارات دولتی امروز !
30
پنج شنبه, ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۰۷
ساعت کار بانک ها امروز / ساعت کاری بانک ها امروز / ساعت کار ادارات امروز / ساعت کار بانک ها در ماه رمضان 1400 به شرح و قرار ذکر شده میباشد . کارمندان ادارات دولتی و بانک نیز میتوانند از تغییر ساعت کاری خود مطلع شوند .

ساعت کار بانک ها امروز

هرساله با نزدیک شدن ماه رمضان ساعت کاری ادارات کاهش پیدا می‌کند، سال گذشته نیز با توجه به شیوع کرونا و دورکاری کارمندان، برای بهره‌مندی از فضایل این ماه مبارک از جمله تذکیه نفس و خودسازی ساعت کاری ادارات کاهش پیدا کرد.

امسال هم با توجه به شیوع موج چهارم کرونا و وضعیت قرمز و بحرانی کشور در ادارات نظام دورکاری اعمال شده است اما هنوز در خصوص کاهش ساعت کاری در ماه رمضان تصمیماتی اتخاذ نشده است .

در سالهای گذشته ساعات کاری ادارات دولتی به شرح و قرار زیر بوده است .

کانون بانک‌ها و مؤسسات اعتباری خصوصی پیرامون ساعت کار شعب و نحوه حضور کارکنان بانک‌ها در شهرهای آبی، زرد، نارنجی و قرمز اطلاعیه‌ای صادر کرد که در آن آمده است:

با توجه به سوالاتی که در خصوص نحوه چگونگی ارائه خدمات بانک‌ها و نحوه حضور کارکنان آنان در روزهای جاری که در بعضی از شهرها از نظر ستاد ملی کرونا تغییر وضعیت هشدار داده‌اند، ضرورتاً به استحضار می‌رساند: مطابق یا مفاد نامه شماره ۹۹/۱۸۲۵- ک ه مورخ ۹۹/۹/۱۳، تا اطلاع ثانوی ساعات فعالیت بانک‌ها برای پذیرش مشتریان از ۸ صبح الی ۱۴ بعد از ظهر و در روزهای پنج شنبه تا ۱۲:۳۰ خواهد بود.
آیا امروز تعطیل رسمی است ؟

ساعت کاری و باز شدن بانک ها امروز

  • شنبه تا چهارشنبه: ساعت 8:00 لغایت 14:00
  • پنج شنبه: ساعت 8:30 لغایت 12:30
ضمنا ساعات کار در روزهای نوزدهم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان با یک ساعت تاخیر نسبت به سایر روزهای این ماه شروع خواهد شد.

ساعت کار بانک ها در ماه رمضان

معاون توسعه و منابع انسانی استانداری تهران درباره تغییر ساعت کاری بانک ها و ادارات در ماه رمضان ۱۴۰۰ گفت: هر گونه تغییر ساعت در ماه رمضان مبتنی ‌بر مصوبه هیات وزیران است .

البته تاکنون هیچ گونه تغییری در ساعت کاری ادارات استان تهران صورت نگرفته است و به محض دریافت اطلاعات دقیق این صفحه بروز خواهد شد.

با این حال در بسیاری از ادارات دورکاری با حداقل نصف ظرفیت پرسنل اعمال شده است و بسیاری از ادارات طبق بخشنامه‌های داخلی خودشان ساعت کاری را کاهش خواهند داد.

*** با توجه به کاهش ساعت اداری مدیران دستگاه های اجرایی ترتیبی اتخاذ نمایید تا جبران ساعات مذکور بصورت دورکاری انجام پذیرد.***این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.3 از 5 (30 رای)  
۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
شکیلا | ۳ هفته پیش
هرکی هر ساعتی دلش بخواد میره و میاد
1
2
hits