دلگرم
امروز: جمعه, ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ برابر با ۱۷ ذو الحجة ۱۴۴۱ قمری و ۰۷ اوت ۲۰۲۰ میلادی
ماجرای فیلم سایکو پارتی مختلط در جنگل های شمال چه بود ؟
0
شنبه, ۲۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۹
شیطان پرستی در ایران یک پدیده ی وارداتی از کشور های غرب است که از سوی بسیاری از ایرانیان مورد نکوهش قرار می گیرد.

رقص مختلط دختران و پسران شیطان پرستان در جنگل های شمال که فیلم آن بازتاب گسترده ای داشته است چه پشت پرده ای دارد.

انتشار فیلم شیطان پرستی که در آن دختران و پسران به علت استعمال مواد مخدر به رقص در میان درختان جنگل های شمال که روی آن ها نشانه هایی عجیب و غریب نصب کرده اند پرداخته اند.


این نوع مراسم نگرانی های بسیاری رابه وجود آورده است خبرنگار رکنا در تحقیقات خود به پشت پرده این نوع رقص و مراسم شاخه ای از شیطان پرستی دست یافته است.

بررسی ها نشان می دهد رقصندگان این مراسم شیطانی معتادانی هستند که با آرزوهای گمشده تحت هدایت یک لیدر به میان جنگل ها و بیابان ها رفته و نمادهای شیطانی و البته نمادی از شخصیت های کارتونی را روی درختان یا جاهای قابل روئیت آویزان می کنند
و با خوردن قارچ سمی که اگر مدیریت نشود مرگ آنها را رقم می زند برای سوزاندن انرژی به رقص و پایکوبی می پردازند و در خیال و توهم به آرزوهایشان در قالب شخصیت های مورد علاقه خود می رسند یا اگر عشق پرواز داشته باشند در توهم به آن می رسند.

مراسم سایکو پارتی چیست؟

مراسم سایکو پارتی مراسمی است که دختران و پسران در آن از انواع مواد مخدر مانند، ال اس دی، قارچ سمی، و مواد هایی نظیر این نوع استعمال می کنند که حتما باید داخل این مراسم یک لیدر وجود داشته باشد تا مصرف کننده مواد مخدر دچار مرگ و آسیب هایی نظیر خودزنی یا خودکشی و توهم های کاذب و بی جا و سکته مغزی و قلبی نشوند.این مطلب برای شما مفید بود؟

  • منبع
  • rokna.net
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter