دلگرم
امروز: شنبه, ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ برابر با ۱۸ ذو الحجة ۱۴۴۱ قمری و ۰۸ اوت ۲۰۲۰ میلادی
زمان دقیق واریز یارانه نقدی تیر ماه 99
1
پنج شنبه, ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۱۸
صد و سیزدهمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی خرداد ماه 99 ، پنجشنبه 19 تیر ماه ۹۹ ساعت 24 به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود .

زمان واریز یارانه تیر 99

یارانه تیر ۹۹

زمان واریز یارانه تیر 99 به همراه ساعت دقیق واریز یارانه را برای شما دنبال کنندگان تاریخ و زمان واریز یارانه هر ماه آورده ایم.

صد و سیزدهمین مرحله یارانه نقدی تیر ۹۹ ، ساعت 24 پنجشنبه 19 تیر ماه به حساب سرپرستان خانوار‌ واریز می‌شود.

تیر 99 صد و سیزدهمین ماه است که یارانه نقدی به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود .

همچون ماه‌های گذشته مبلغ یارانه هر فرد ایرانی ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان است و آن طور که از خبرها برمی‌آید هیچ تصمیم جدید در مورد افزایش مقدار یارانه نقدی از سوی مجلس و یا دولت گرفته نشده است.

صدوسیزدهمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی تیر 99 ساعت ۲۴:۰۰ روز پنجشنبه 19 تیر ماه به حساب سرپرستان خانوارها واریز می شود.

این مبلغ در تاریخ 26 هر ماه واریز می شد ولی و از یارانه دی ماه سال 1398 این واریزی به روز دیگری محول شده است.

تاریخ واریز یارانه تیر ماه 99/04/19 ساعت 24 است.

طبق آخرین اخبار از سازمان هدفمند سازی یارانه ها،“یارانه نقدی تیر ماه ۹۹ از بامداد روز جمعه 20 تیر ماه قابل برداشت است.”

مبلغ یارانه تیر ماه 99 هر یک از مشمولان همانند ماه‌های گذشته 45.500 تومان است.

پرداخت یارانه تیر 99

مبلغ یارانه این ماه نیز همانند ماه‌ها و سال‌های گذشته به ازاء هر نفر ۴۵۵،۰۰۰ ریال خواهد بود که به محض واریز قابل برداشت می‌باشد. و تا به حال هیچ خبر موثقی در مورد افزایش مبلغ یارانه اعلام نشده است.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی سال گذشته با بیان اینکه میزان یارانه نقدی از زمان اجرای این قانون افزایش نیافته است، گفت: قطعا نمایندگان پیشنهاد طرح افزایش میزان یارانه نقدی در بودجه سال ۹۸ را مطرح می‌کنند.

قطع یارانه را چطور پیگیری کنیم ؟

وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای اعلام کرد: درباره قطع یارانه افراد غیر نیازمند به اطلاع می رساند، بدلیل اینکه برخی از شهروندان موفق به ارسال درخواست بررسی علت قطع یارانه در سایت یارانه 11 نشده اند ، به منظور ایجاد فرصت برای این دسته از هموطنان اعلام می گردد ، هموطنانی که یارانه آنها قطع شده است تا مدت 2 ماه پس از قطع یارانه می توانند به سایت www.yaraneh۱۰.ir مراجعه و درخواست خود را ثبت نمایند .

صد و سیزدهمین مرحله یارانه نقدی ساعت ۲۴ روز پنجشنبه 19 تیر 99 به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت خواهد شد.این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter