دلگرم
امروز: شنبه, ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ برابر با ۱۵ شوّال ۱۴۴۱ قمری و ۰۶ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی
معتادا نمی‌گیرن شاخ اینستاگرام شد !
0
شنبه, ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۱۵
معتادا کرونا نمیگیرن کیست ؟ اینستاگرام معتادا نمیگیرن ، کلیپ معتادا نمیگیرن چطور باعث شد تا این فرد شاخ اینستاگرام شود و فالورهایش افزایش چشمیگیری پیدا کند ؟

معتادا کرونا نمیگیرن

معتادا کرونا نمیگیرن کیست ؟ اینستاگرام معتادا نمیگیرن ، کلیپ معتادا نمیگیرن چطور باعث شد تا این فرد شاخ اینستاگرام شود و فالورهایش افزایش چشمیگیری پیدا کند ؟

معتادا نمیگیرن کیست

معتادا نمیگرن ، رضا همدانی معتادی است که به این شکل معروف شد که در پاسخ به پرسش خبرنگار که از اون پرسید شما معتاد هستید ؟ گفت بله و پش از آن به شدت در فضای مجازی مشهور شد

مدتی است که در فضای مجازی فیلمی در حال دست به دست شدن است. فیلمی از یک مرد معتاد که با گفتن جمله "معتادا نمی‌گیرند" توانسته ۱۰۰ کا فالوئر جذب کند حالا هم دارد پول می‌گیرد و تبلیغ می‌کند حتی با سرچ نامش در اینستاگرام چندین پیج فیک از او بالا می‌آید.

معتادا نمیگیرن ، رضا همدانی

گفتنی است پیج اینستاگرام رضا همدانی ملقب به معتادا نمیگیرن بسته شده است

مسعود مردانی متخصص بیماری های عفونی گفته است که معتادان به سیگار، قلیان و تریاک هیچکدام مصونیتی در مقابل کرونا ندارند و هر فردی که گفته آنها به کرونا مبتلا نمی شوند، کاملاً غیرعلمی و بی ارتباط صحبت کرده است. خواهش می کنیم با تبلیغی که برای الکل شد و عده ای جان خود را از دست دادند این کار نشود. اینها سوداگران مرگ هستند که این تبلیغات انجام می دهند.

جالب است آنقدر تعداد این پیج‌ها با عنوان این فرد زیاد شده که خودش در قالب فیلمی نام پیج اصلی خود را اعلام کرد عجیب‌تر این که تعداد پیج‌های فیک این فرد معتاد در فضای مجازی حتی از یک بازیگر هم بیشتر شده است.

اما ماجرا به همین جا ختم نمی‌شود این فرد بعد از جذب فالوئر، شروع به لایو گذاشتن با شاخ‌های مجازی کرد. این بار بعد از زلزله تهران در لایو با یکی از کمدین‌های معروف گفت: معتادا نمی‌لرزند. هربار با این عنوان جملات جدیدی می‌سازد و فیلم هایش بیشتر دیده شده و دست به دست می‌شود.

در این باره علیرضا شریفی یزدی روانشناس اجتماعی اظهار کرد: یکی از دلایلی که مردم در صفحات مجازی پیگیر افرادی مانند‌ این فرد می‌شوند وجود خلاء‌هایی است که در زندگی شان وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر فضای مجازی مهم‌ترین تفریح برای مردم شده است، افزود: زمانی که افراد بیکار باشند در فضای مجازی چرخ می‌زنند ما برای رفع این مشکل باید زیرساخت‌های درستی را برای گذران اوقات فراغت مردم ایجاد کنیم.


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter