دلگرم
امروز: جمعه, ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ برابر با ۱۴ شوّال ۱۴۴۱ قمری و ۰۵ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی
تعطیلی دانشگاه‌های تبریز تا پایان سال
6
دوشنبه, ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ ۱۵:۲۵
به منظور اتخاذ تمهیدات لازم برای حفظ سلامتی دانشجویان و پیشگیری از شیوع بیماری‌های تنفسی، کلیه دانشگاه های آذربایجان شرقی تا پایان سال جاری تعطیل اعلام شد.

تعطیلی دانشگاه ها و مدارس تبریز

مدارس و دانشگاه های تبریز تا پایان هفته تعطیل اعلام شدند

به دنبال شیوع ویروس کرونا دانشگاه‌های تبریز تا پایان سال 98 تعطیل شدند.

براساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی تبریز تا پایان سال جاری تمامی فعالیت‌های آموزشی دانشگاه‌های تبریز تعطیل شد.

این دانشگاه اعلام کرد که به منظور اتخاذ تمهیدات لازم برای حفظ سلامتی دانشجویان و پیشگیری از شیوع بیماری‌های تنفسی، کلیه دانشگاه های آذربایجان شرقی تا پایان سال جاری تعطیل اعلام شد.

به گزارش ایرنا، براساس مصوبه جلسه امروز روسای دانشگاه‌های استان در دانشگاه تبریز به منظور پیشگیری و رفع نگرانی‌های دانشجویان و خانواده‌هایشان، تمامی فعالیت‌های آموزشی‌، کلاس‌های درسی دانشگاه‌های استان تا پایان سال تعطیل است.

دانشگاه ها مطابق با سرفصل‌های مصوب، طبق مصوبات هیات رئیسه فعالیت‌های آموزشی را با تمدید تقویم آموزشی و یا در طول ترم بعد از تعطیلات نوروز جبران می‌کنند.

دانشگاه‌هایی که امکان برگزاری جلسات دفاع از رساله‌ها و پایان نامه‌ها و کلاس‌های آموزشی به صورت غیر حضوری را دارند می‌توانند در این زمینه برنامه ریزی کنند.

با توجه به تعطیلی فعالیت‌های آموزشی دانشگاه‌ها امکان استفاده از مرخصی اعضای هیات علمی و غیر هیات علمی بر اساس درخواست آنان تسهیل خواهد شد.

نظر به ضرورت استمرار برخی فعالیت‌های پژوهشی به ویژه در حوزه تحصیلات تکمیلی، دانشگاه‌ها بر اساس امکانات و مقتضیات خود می توانند اقدامات لازم را انجام دهند.

تصمیم به تعطیلی دانشگاه های استان آذربایجان شرقی تا پایان سال در حالی اتخاذ می شود که هیچ مورد ابتلای به ویروس کرونا در این استان از طرف دانشگاه علوم پزشکی تبریز تایید نشده است.


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter