سوالات کرونایی خود را از کجا بپرسیم ؟

۱,۴۵۳
۰
۰
دوشنبه, ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۱۸
در مورد کرونا ذهن خود را درگیر شایعات نکنید و با یک تماس ساده از مشغله های فکری خود و خانواده خود کم کنید...
سوالات کرونایی خود را از کجا بپرسیم ؟

شماره تلفن سوالات کرونا

سوالات خود را در مورد کرونا از شماره 190 بپرسید و به استرس هایتان خاتمه دهید.

بازار داغ شایعات و شاید برخی رسانه ها که کرونا را پیش از حد خطرناک و برخی دیگر که به شدت با بی تفاوتی اخبار کرونا را منتشر می کنند ، مردم ایران را دچاره استرس و دلهره های شدید کرده است .

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد که تاکنون مواردی که در قم مشکوک به کرونا بوده‌اند، در بخش‌های ایزوله تحت مراقبت قرار گرفته‌اند.

دکتر کیانوش جهانپور در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین اقدامات انجام شده در قم درخصوص بیماری کرونا، گفت: تیم مبارزه با بیماری‌های وزارت بهداشت در قم مستقر شده و بررسی‌های لازم را انجام داده

و اقداماتی مانند اخذ شرح حال، مراقبت و در صورت نیاز انجام آزمایشات لازم را بر اساس پروتکل‌ها از افراد انجام می‌دهند. این اقدامات در صورت نیاز حتما درباره اطرافیان دو بیماری هم که فوت کرده‌اند، انجام‌ میشود.

وی با بیان اینکه تاکنون مواردی که در قم نسبت به آنها مشکوک بودیم، تحت مراقبت خاص در بخش ایزوله قرار گرفته‌اند، افزود: آزمایشات این افراد ارسال شده و بعد از مشخص شدن جواب آزمایش‌ها میتوانیم اعلام کنیم که کدام یک‌ مبتلا هستند و کدام یک مبتلا نشده‌اند.

سوالان کرونایی خود را از کجا بپرسیم ؟

وی همچنین گفت: اگر مردم فعلا در تهران و قم درباره کرونا سوالی داشتند، می‌توانند با شماره تلفن ۱۹۰ داخلی شش تماس بگیرند و سوالات‌شان را از کارشناسان مربوطه بپرسند.

منبع : ایسنا


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits