احتمال تعطیلی به دلیل عزای عمومی برای شهدای هواپیمای اوکراین

تعطیلی عزای عمومی
۱,۷۳۲
۴
۰
شنبه, ۲۱ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۴۳
فراکسیون امید مجلس درخواست تعطیلی و عزای عمومی به منظور برپایی مراسم برای کشته شدگان سقوط هواپیمای اوکراین را صادر کرد...
تعطیلی عزای عمومی

تعطیلی عزای عمومی سقوط هواپیمای اوکراین

دلگرم : پس از آنکه مسئولین کشوری اعلام کردند که هواپیمای اوکراین در تهران بر اثر خطای انسانی و اصابت موشک پدافند سپاه پاسداران سقوط کرده ، فراکسیون امید مجلس ضمن ابراز ناراحتی خود از این ماجرا از دولت خواست که برای تسلی خاطر بازماندگان سقوط هواپیما و ابراز همدردی با آنها عزای عمومی و تعطیلی اعلام شود .

نایب رئیس فراکسیون امید مجلس اظهار کرد: باید در این حادثه که وجهه بین‌المللی کشور را خدشه‌دار و قلوب ایرانیان را جریحه‌دار کرد عزا و تعطیلی عمومی اعلام کنیم و تشییع باشکوهی برای قربانیان این حادثه تاسف‌بار برگزار شود. شاید این اقدام بتواند در دلجویی از مردم و کاهش دردهای آنها تاثیری داشته باشد.

تعطیلی مدارس در عزای عمومی سقوط هواپیما

در مورد تعطیلی دانشگاه ها و مدارس به مناسبت برپایی مراسم یادبود کشته شدگان سانحه سقوط هواپیمای اوکراین در تهران هنوز خبر قطعی منتشر نشده است .

گفتنی است در صورت اعلام عزای عمومی و تعطیلی مدارس برای برپایی مراسم یادبود درگذشتگان سقوط هواپیما در تهران این گزارش تکمیل و مراتب از همین طریق اطلاع رسانی خواهد شد


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(4 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم