لغو امتحانات دانشگاه آزاد اصفهان فردا سه شنبه

لغو امتحانات دانشگاه اصفهان سه شنبه 17 دی
۱,۲۹۰
۱
۰
دوشنبه, ۱۶ دی ۱۳۹۸ ۰۷:۵۹
دانشگاه‌های مختلف اصفهان با محکوم کردن جنایت تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن شهید سردار قاسم سلیمانی، با تدارک وسیله ایاب و ذهاب، مقدمات اعزام دانشجویان و اساتید دانشگاه‌های مختلف به تهران برای شرکت در مراسم تشییع سردار شهید قاسم سلیمانی را فراهم کردند...
لغو امتحانات دانشگاه اصفهان سه شنبه 17 دی

لغو امتحانات دانشگاه آزاد اصفهان 17 دی

دلگرم: امتحانات واحدهای مختلف دانشگاه‌های آزاد اصفهان روز سه شنبه-۱۷ دی ماه لغو و به روز دیگری موکول شد.

دانشگاه‌های مختلف اصفهان با محکوم کردن جنایت تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن شهید سردار قاسم سلیمانی، با تدارک وسیله ایاب و ذهاب، مقدمات اعزام دانشجویان و اساتید دانشگاه‌های مختلف به تهران برای شرکت در مراسم تشییع سردار شهید قاسم سلیمانی را فراهم کردند و به همین دلیل امتحانات روز دوشنبه و سه شنبه این دانشگاه ها لغو و به روز دیگری موکول شد.

لغو امتحانات دانشگاه خمینی شهر 16 دی

رحیمی، مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر در گفت‌وگو با ایسنا، از لغو امتحانات روز سه‌شنبه-۱۷ دی در این واحد دانشگاهی خبر داد و اعلام کرد: امتحانات این روز به چهارشنبه شنبه- دوم بهمن ماه در همان ساعت موکول شد.

لغو امتحانات دانشگاه خوراسگان سه شنبه

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) نیز پس از اعلام لغو امتحانات این دانشگاه در روز دوشنبه، بنابر درخواست دانشجویان امتحانات روز سه شنبه- ۱۷ دی ماه را نیز لغو کرد تا دانشجویان علاقمند به حضور در مراسم تشییع شهید سردار قاسم سلیمانی بدون دغدغه در این مراسم شرکت کنند.

لغو امتحانات دانشگاه ازاد نجف آباد فردا سه شنبه

همچنین اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد، به مناسبت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، اعلام کرد: باتوجه به تقاضای دانشجویان جهت شرکت در مراسم تشییع سردار شهید سلیمانی امتحانات سه شنبه- ۱۷ دی ماه لغو و به دوشنبه- ۳۰ دی موکول شد.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 2.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم