alexametrics
دلگرم
امروز: شنبه, ۰۳ آبان ۱۳۹۹ برابر با ۰۷ ربيع الأول ۱۴۴۲ قمری و ۲۴ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی
حمایت پرویز پرستویی و احسان علیخانی از بخشش آرمان قاتل غزاله
3
1.2K
سه شنبه, ۱۰ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۵۶
آرمان جوان 24 ساله ای که در 18 سالگی باعث قتل دختری به نام غزاله شده است در 11 دی اعدام خواهد شد و به همین دلیل پرویز پرستویی و احسان علیخانی، آریا عظیمی نژاد از خانواده غزاله تقاضای بخشش آرامان را کردند.

حمایت احسان علیخانی از آرمان قاتل غزاله و درخواست بخشش آرمان

‌‎پدر و مادر غزاله عزیز ، شما ۶ سال است که عزادارِ غزاله هستین ، دردی عمیق و جانکاه ، قابل درک نیست داغ شما ، حق با شماست حتما حق با شماست اما در این ساعتهای پایانی زندگی آرمان از شما پدر و مادر محترم و گرامی خواهش میکنم و تفاضا میکنم که بزرگى کنید به آرمان رحم کنید و او را به بزرگی خودتان ببخشید .

صبح چهارشنبه دیگر آرمان نیست ، آرمان ٦ سال هر شب کابوس اعدام دیده در زندان ، هر شب مرده و زنده شده ، شما حق دارید اما او ١٨ ساله بوده و اشتباه کرده ، غلط کرده ولى ١٨ ساله بوده است.

در زندان از دیپلم تا فوق لیسانس درس خونده و ثابت کرده با رفتارش که در صورت محبت و گذشت شما صلاحیت بازگشت به جامعه را دارد، من دو بار با شما حرف زدم و حسی در دلم گواهی می‌دهد بامداد چهارشنبه شما دلِ اعدام آرمان را ندارید .

چون در صدای شما جز درد رفتنِ غزاله ، مهربانی و گذشت هم بود ، الهی که رحم کنید و آرام‌تر شوید.

حمایت احسان علیخانی از آرمان | آرمان قاتل غزاله
اعدام آرمان قاتل غزاله

 حمایت علیخانی از آرمان | اعدام آرمان قاتل غزاله | حمایت آریا عظیمی نژاد از آرمان | حمایت پرویز پرستویی از آرمان


حمایت آریا عظیمی نژاد از نجات آرمان قاتل غزاله

‌‎پدر و مادر غزاله عزیز ، شما ۶ سال است که عزادارِ غزاله هستین ، دردی عمیق و جانکاه ، قابل درک نیست داغ شما ، حق با شماست حتما حق با شماست اما در این ساعتهای پایانی زندگی آرمان از شما پدر و مادر محترم و گرامی خواهش میکنم و تفاضا میکنم که بزرگى کنید به آرمان رحم کنید و او را به بزرگی خودتان ببخشید ، صبح چهارشنبه دیگر آرمان نیست ، آرمان ٦ سال هر شب کابوس اعدام دیده در زندان ، هر شب مرده و زنده شده ،

شما حق دارید اما او ١٨ ساله بوده و اشتباه کرده ، غلط کرده ولى ١٨ ساله بوده، در زندان از دیپلم تا فوق لیسانس درس خونده و ثابت کرده با رفتارش که در صورت محبت و گذشت شما صلاحیت بازگشت به جامعه را دارد، من دو بار با شما حرف زدم و حسی در دلم گواهی می‌دهد بامداد چهارشنبه شما دلِ اعدام آرمان را ندارید ، چون در صدای شما جز درد رفتنِ غزاله ، مهربانی و گذشت هم بود ، الهی که رحم کنید و آرام‌تر شوید .

 حمایت آریا عظیمی نژاد از نجات آرمان| آرمان قاتل غزاله
اعدام آرمان قاتل غزاله

 حمایت علیخانی از آرمان | اعدام آرمان قاتل غزاله | حمایت آریا عظیمی نژاد از آرمان| ماجرای جنجالی قتل غزاله چیست ؟| اعدام آرمان در چهارشنبه | حمایت پرویز پرستویی از آرمان

حمایت و درخواست نجات آرمان توسط پرویز پرستویی

پدرو مادر مقتول، عرض سلام و ادب و تسلیت به شما دلسوخته گان

میدانم شماعزیزو جگر گوشه تان را ازدست داده اید و تقاضای قصاص حق مسلم شماست و خودتان هم میدانید که آرمان سحرگاه چهارشنبه آخرین نفس های خود را خواهد کشید .

بنده حقیر از شما داغدیده گان محترم تقاضا دارم به آرمان رحم کنید و اورابه بزرگی خودتان ببخشید.

حمایت و درخواست نجات آرمان توسط پرویز پرستویی| آرمان قاتل غزاله
اعدام آرمان قاتل غزاله

ماجرای جنجالی قتل غزاله چیست ؟

آرمان، جوان متهم به قصاص در زندان رجایی‌شهر در دانشگاه سراسری قبول شد. این خبری بود که از سوی مسئولان اداره کل زندان‌های استان تهران رسانه‌ای شد.

براساس اعلام مصطفی محبی، مدیرکل سابق زندان‌های استان تهران این جوان ٢٤ ساله که بیش از ٥‌ سال را در زندان رجایی‌شهر به سر برده، در آزمون کارشناسی‌ارشد سال ٩٧ موفق شد در رشته مهندسی پزشکی دانشگاه تربیت‌مدرس در مقطع کارشناسی ارشد پذیرفته شود.

مشخص شد این جوان که به اتهام قتل دختر جوانی به قصاص محکوم شده، در زمان ارتکاب به جرم و دستگیری از سوی پلیس مدرک دیپلم داشت که در این مدت با روحیه بالا و پشتکار عجیبی موفق به اخذ مدرک کارشناسی کامپیوتر شده است و سال 97 با شرکت در آزمون کارشناسی‌ارشد رتبه خوبی را کسب کرد و درنهایت در رشته مهندسی پزشکی پذیرفته شد.

اما به زندان افتادن این پسر جوان و حکم قصاص او مربوط به جنایتی عجیب است که هیچ وقت پیکر مقتول در این پرونده کشف نشد و متهم این پرونده هم چندبار در اظهاراتش مدعی شد که این جنایت کار او نبوده است.

با این همه، اما همه مستندات و مدارک نشان می‌دهد که «الف-ع» تنها متهم این پرونده و عامل مرگ دخترجوان بوده است.

بر اساس پیگیری‌ها از مسئولان دادسرای جنایی تهران مشخص شد «الف-ع» اواخر سال ٩٢ به اتهام قتل یک دختر ١٨ ساله به نام غزاله دستگیر و به قتل این دختر محکوم شده است، هرچند جسد این دختر جوان هیچ وقت پیدا نشد.

با این وجود، اما محکومیت این پسر جوان که در زمان ارتکاب به قتل کمتر از ١٨‌سال داشته، قطعی شده است.

آرمان قاتل غزاله

هنوز حکم قصاص آرمان قاتل غزاله که الان وارد ٢٤ سالگی‌اش شده است، اجرا نشده و قرار است چهارشنبه اجرا شود، او در این مدت علاوه بر اخذ مدرک مهندسی کامپیوتر در زندان موفق شد در کنکور ارشد سال‌جاری در رشته مهندسی پزشکی دانشگاه تربیت‌مدرس پذیرفته شود.این مطلب چقدر مفید بود ؟
1.7 از 5 (3 رای)  
اسنپ تریپ
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits