alexametrics
دلگرم
امروز: یکشنبه, ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ برابر با ۲۶ رمضان ۱۴۴۲ قمری و ۰۹ مه ۲۰۲۱ میلادی
میزان آلودگی هوای اصفهان

هوای اصفهان در وضعیت هشدار قرار گرفت

میزان آلودگی هوای اصفهان
7
پنج شنبه, ۰۵ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹
مدیرکل ستاد مدیریت بحران استان اصفهان وضعیت کیفی هوای اصفهان را در شرایط هشدار اعلام کرد ....

آلودگی هوای اصفهان امروز

شاخص آلودگی هوای اصفهان اکنون

دلگرم: مدیرکل ستاد مدیریت بحران استان اصفهان گفت: هوای اصفهان به دلیل افزایش حجم آلاینده‌ها تا بعد از ظهر امروز در وضعیت هشدار قرار دارد.

از ابتدای هفته جاری، شرایط انباشت آلاینده‌ها در شهر اصفهان و دیگر کلانشهرهای کشور گزارش شده است.

بر اساس پیش بینی های هواشناسی اصفهان در استان تا امشب این شرایط ادامه دارد و ناپایداری‌های جوی از روز جمعه در استان پیش بینی شده است.

منصور شیشه فروش، مدیرکل ستاد مدیریت بحران استان اصفهان نیز در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا وضعیت کیفی هوای اصفهان را در شرایط هشدار اعلام می‌کند.

به گفته شیشه فروش شرایط هشدار برای کیفیت هوای اصفهان تا بعد از ظهر امروز پنجشنبه ادامه دارد و شهروندان باید از هر گونه تردد غیر ضروری و همچنین انجام حرکات ورزشی در فضای باز پرهیز کنند.

به گزارش ایمنا، هرچند مدیرکل ستاد مدیریت بحران استان اصفهان از شرایط هشدار هوای اصفهان خبر می دهد اما این در حالی است که پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست اصفهان و همچنین نرم افزار نمایشگر شاخص کیفی هوای شهر اصفهان اطلاعاتی را در اختیار شهروندان قرار نمی‌دهد.

گفتنی است، شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم (هشدار)، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ خطرناک است.

separator line

بیشتر بخوانید

تعطیلی مدارس اصفهان شنبه ۷ دیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.7 از 5 (7 رای)  
  • منبع
  • irna.ir
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits