شرایط جدید سن بازنشستگی اعلام شد

شرط جدید سن بازنشستگی
۱,۴۱۴
۱
۰
یکشنبه, ۰۱ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۲۲
شرایط جدید بازنشستگی توسط سازمان اداری و استخدامی کشور به دستگاه‌های مربوطه ارسال شد ....
شرط جدید سن بازنشستگی

قانون جدید سن بازنشستگی 98

دلگرم: سازمان اداری و استخدامی کشور شرایط جدید بازنشستگی را به دستگاه‌های مربوطه ارسال کرده و با این شرایط به نظر می‌رسد تغییر و تحولاتی در بدنه ورزش صورت بگیرد.

جمشید انصاری رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور بخشنامه‌ای را به همه دستگاه‌های اجرایی موضوع ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری ارسال و آخرین تغییرات در قانون بازنشستگی را اعلام کرده است.

شرط جدید بازنشستگی کارمندان دولت

یکی از این دستگاه‌ها وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و فدراسیون‌های ورزشی است. در بخشنامه ارسال شده به این دستگاه شرط سنی برای بازنشستگی برداشته شده و بدین ترتیب آن دسته از مدیران و کارمندانی که با توجه به مدرک تحصیلی، سن بازنشستگی‌شان از 30 یا 35 سال گذشته باشد، مشمول این قانون می‌شوند و باید بازنشسته شوند.

اجرای این قانون باعث ایجاد تغییراتی در وزارت ورزش و حتی فدراسیون‌ها می‌شود. هم اکنون مدیران و کارمندانی در وزارت ورزش و فدراسیون‌ها فعالیت دارند که براساس مدرک تحصیلی، بیش از 30 و 35 سال در حال خدمت هستند و هنوز هم بازنشسته نشده‌اند. این افراد پیش از این با اعلام اینکه تا 65 سالگی می‌توانند به کار خود ادامه بدهند، بر مسند موردنظرشان تکیه زده‌اند، اما حالا شرایط فرق کرده و باید طبق دستور قانون جدید عمل کنند.

جدایی این افراد باعث تغییرات زیادی در سطح وزارت ورزش و جوانان و همچنین فدراسیون‌ها می‌شود و منجر به حضور نیروهای جوان و خوش‌فکر خواهد شد. آنچه به نظر می‌رسد، شرایط در ابتدای این تغییرات سخت خواهد بود، اما در طولانی مدت باعث ایجاد فضا و تفکر بهتری می‌شود.

اعلام شرایط جدید بازنشستگی


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم