رونمایی از ماهی کپور با چهره انسان + فیلم

۱,۶۶۹
۰
۰
چهارشنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۳۳
یک ماهی نسبتاً غیرمعمول در دریاچه‌ای در چین مشاهده شده است که به نظر می‌رسد چهره‌ای شبیه به انسان‌ها دارد...
رونمایی از ماهی کپور با چهره انسان + فیلم

یک ماهی شبیه انسان در چین رویت شد

دلگرم: ماهی شناور در نزدیکی حوضچه‌ای در دهکده میائو چین، گردشگران چینی را شوکه کرد. یکی از گردشگران با انتشار تصاویری از ماهی کپور انسان نما در شبکه‌های اجتماعی، کاربران را به وحشت انداخت.

این ماهی با صورتک انسانی پیش از این نیز تا نزدیکی ساحل شنا کرده و توسط مردم محلی دیده شده است.

سیستم بدنی ماهی‌ها سراسر آب‌های شور یا شیرین دنیا، به گونه‌ایست که به طور کلی با سایر جانوران متفاوت است. این تفاوت هم از لحاظ ظاهری مشهود بوده و هم اینکه از جهت سیستم داخلی بدن نیز به دلیل داشتن آب شش و ... با جانوران خاکی تفاوت دارند. اما این بار ماهی کپور این قانون طبیعت را نقض کرده و چهره‌ای شبیه به انسان به خود گرفته است.

ماهی کپور شبیه انسان

بسیاری از کاربران پس از دیدن این موجود آبزی عجیب قسم خوردند که دیگر ماهی کپور مصرف نکنند. البته کپور‌های شبیه چهره انسان از مدت‌ها پیش برای آبزی شناسان شناخته شده بود. به گفته آن‌ها چنین موجودات عجیبی بسیار نادر هستند.

ویدئوی ماهی انسان نما در چین

یک بازدید کننده از روستایی در خارج از شهر کونمینگ در جنوب چین ویدئویی از این ماهی را ضبط کرد. این ویدئو در ویبو که یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی چین محسوب می‌شود به اشتراک گذاشته شده است و در این کلیپ می‌توان یک ماهی عجیب را دید که در نزدیکی ساحل شنا می‌کند.


روی سر ماهی نقاطی تیره وجود دارد که مانند دو چشم به نظر می‌رسد، دو خط عمودی که شبیه بینی به نظر می‌رسند و خطر دیگری به شکل افقی که شبیه دهان در نظر گرفته می‌شود. بسیاری از مردم از دیدن این ماهی عجیب یرت زده شده و حتی خرافاتی‌ها دیدن این ماهی را نشانه بدبختی دانسته اند. جالب است که برخی گفته اند این ماهی لرد ولدمورت (شخصیت اهریمنی داستان‌های هری پاتر) است

ماهی کپور با چهره انسان نما + فیلم

در سال ۲۰۱۰، یک مرد ۴۴ ساله انگلیسی ادعا کرد که کپور‌هایی که پنج ماه قبل خریداری کرده بود شروع به توسعه ویژگی‌های صورت مانند انسان کرده اند. نظر شما چیست؟ اگر این نوع ماهی را ببینید حاضرید آن را بخورید؟


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم