alexametrics
دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۱ آذر ۱۳۹۹ برابر با ۱۶ ربيع الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۰۱ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی
حذف تعداد لایک‌ های اینستاگرام

زمان حذف لایک‌ های اینستاگرام مشخص شد

حذف تعداد لایک‌ های اینستاگرام
1
شنبه, ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ۱۵:۳۹
آدام موسری مدیرعامل اینستاگرام از مخفی شدن لایک‌ ها در این شبکه اجتماعی خبر داد و در مورد علت و زمان اجرایی شدن این اقدام توضیحاتی ارائه داد...

حذف لایک های اینستاگرام

دلگرم: مدیرعامل اینستاگرام از اجرای سیاست جدید این شبکه اجتماعی از هفته آینده خبر داد.

آدام موسری مدیرعامل اینستاگرام از ناپدید شدن لایک‌ها در این شبکه اجتماعی از هفته آینده خبر داد.

ویژگی جدید اینستاگرام

ویژگی جدید اینستاگرام در مرحله اول تنها برای کاربران آمریکایی فعال می‌شود. اینستاگرام پیش از این اعلام کرده بود که قصد دارد تعداد لایک‌ها را از صفحه‌های مختلف این اپلیکیشن حذف کند.

اینستاگرام با تحقیقات گسترده در کشورهای مختلف جهان پس از مدت‌ها به این نتیجه رسید که حذف تعداد لایک‌ها از حساب کاربری اعضای این شبکه اجتماعی می‌تواند باعث افزایش رضایت کلی کاربران شود. اجرای این سیاست جدید نیازمند بررسی و هماهنگ‌سازی عوامل مختلف در اینستاگرام باهم بود لذا از زمان اعلام این تصمیم تا لحظه اجرایی شدن باید کارهای زیادی انجام شود. حال روزنامه تایمز به نقل از آدام موسری مدیرعامل اینستاگرام اعلام کرد تمامی لایک‌ها از هفته آینده برای کاربران آمریکایی محو می‌شوند.

حذف تعداد لایک‌ ها در اینستاگرام از هفته آینده

اینستاگرام به عنوان یکی پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی در جهان روزانه از میلیون‌ها کاربران در کشورهای مختلف میزبانی می‌کند. کاربران زیادی از طریق این شبکه اجتماعی با دوستان خود ارتباط برقرار کرده و تصاویری از لحظات مختلف زندگی خود را با سایر اعضای این شبکه اجتماعی به اشتراک می‌گذارند.

علت حذف لایک های اینستاگرام چیست ؟

این شبکه اجتماعی در کنار مزایای متعدد خود، ویژگی‌های و تاثیرات منفی فراوانی نیز دارد. بررسی‌های کارشناسان فناوری و محققان دانشگاه‌های مختلف جهان نشان می‌‌دهد اینستاگرام فشار روانی زیادی بر کاربران خود به ویژه نوجوانان و جوانان وارد می‌کند. یکی از عوامل اصلی این فشار روانی تلاش برای دستیابی به تعداد لایک‌های بیشتر در هر پست است.

در مواردی حتی کاربران برای کسب موفقیت ظاهری در تعداد لایک مبالغ هنگفتی پول پرداخت می‌کنند. سودجویانه و مافیای موجود در اینستاگرام از همین طریق میلیون‌ها دلار درآمدزایی داشته و فضای این شبکه اجتماعی را آلوده کردند. پس از اعلام تصمیم جدید اینستاگرام برای ناپدید کردن تعداد لایک‌ها، کاربران اینستاگرام با استقبال از این سیاست جدید آن را مثبت ارزیابی کردند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
  • منبع
  • www.yjc.ir
    دیدگاه ها

    شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید    کد امنیتی کد جدید
    hits