دلگرم
امروز: یکشنبه, ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ برابر با ۱۵ شوّال ۱۴۴۱ قمری و ۰۶ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی
طلاق زن عرب از همسر ایرانی اش وسط ماه عسل
0
1,755
پنج شنبه, ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴
ازوداج یک زن عرب با یک مرد ایرانی درست وسط ماه عسل به طلاق انجامید . زن عرب دلیل طلاقش را خساست بیش از حد همسر ایرانیش عنوان کرد

طلاق زن عرب از همسر ایرانی اش وسط ماه عسل!

دلگرم : ازدواج زن عرب با همسری ایرانی که 13 سال از او کوچکتر بود زیاد تاب نیاورد و برای پایان بین پرونده های طلاق دادگاه قرار گرفت ؛

روزنامه عربی " البیان " گزارشی از یک طلاق زودهنگام منتشر کرد ؛ گزارشی که در آن زنی عرب از همسر ایرانی اش پیش از پایان ماه عسل شان طلاق می گیرد. این زن که نامش منتشر نشده است برای ثبت درخواست رسمی طلاق خود به دادگاه مراجعه کرد و تصمیم گرفت پیش از پایان ماه عسل از همسرش جدا شود.

دلیل این درخواست کمی متفاوت با دلایل رایج برای جدایی از همسر بود و جالب است بدانید که این زن اماراتی به دلیل خساست بیش از حد همسرش و کوتاهی او در پرداخت هزینه ها تصمیم به طلاق گرفته است.

وکیل این زن می گوید :همسر موکلش فردی خسیس است و موکل او را مجبور به پرداخت تمامی هزینه ها می کند برای همین جدایی بهتر از ادامه زندگی با اوست.

طلاق زن عرب از همسر ایرانی به دلیل خساست

زن عرب به دادگاه گفت :از همان ابتدای آشنایی مان تمامی هزینه ها را من پرداخت می کردم و او در این مورد کوتاهی می کرد ؛ تمامی لوازم زندگی و منزل را من خریداری کردم و حتی او به پرداخت قبض های مصرفی هم تن نمیداد و این رفتارش که نشانه ی خساست بیش از حد او بود مرا به شدت آزار می داد برای همین تصمیم به جدایی گرفتم و حتی اجازه ندادم که ماه عسل مان به اتمام برسد چون دیگر تحمل زندگی با او را نداشتم.

این طلاق زودهنگام در نوع خود خاص است اما سریعترین طلاق متعلق به زوج دیگری است که تنها 3 دقیقه پس از ازدواج از هم جدا شدند.


  • منبع
  • namnak.com
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter