وضعیت هوای کشور امروز ۱۵ فروردین ۹۸

۱,۶۵۴
۰
۰
پنج شنبه, ۱۵ فروردين ۱۳۹۸ ۰۹:۲۱
مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی وضعیت هوا در روز 15 فروردین و همچنین شرایط جوی و بارندگی در کشور را برای مسافرینی که قصد بازگشت دارند تشریح کرد
وضعیت هوای کشور امروز ۱۵ فروردین ۹۸

وضعیت هوا و بارندگی

دلگرم : مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید از اوایل روز شنبه از نوار غربی کشور گفت: بارش‌های روز جمعه محدود به شمال غرب، جنوب، جنوب غرب و شمال خلیج فارس است.

احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به عبور متناوب امواج تراز میانی جو گفت: امروز در شمال‌غرب، غرب، جنوب، مرکز، جنوب‌شرق، شرق، شمال شرق و شمال خوزستان بارش پراکنده باران، گاهی با رعد و برق و در ارتفاعات البرز بارش خفیف باران پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه روز پنجشنبه به جز در جنوب شرق در سایر نقاط کشور بارش پیش‌بینی می‌شود، افزود: در مناطق سردسیر و کوهستانی، غرب، زاگرس مرکزی و البرز مرکزی بارش‌ها به شکل برف هستند.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه روز جمعه بارش محدود به شمال غرب، جنوب، جنوب غرب و شمال خلیج فارس است، اظهار کرد: از اوایل روز شنبه سامانه بارشی جدیدی از نوار غربی کشور وارد می‌شود.

وی با اشاره به آخرین وضعیت جوی پایتخت طی امروز و فردا نیز گفت: وضعیت هوای تهران، امروز ابری تا کمی ابری همراه با وزش باد، با بیشینه دمای ۱۸ و کمینه دمای ۹ درجه سانتی گراد است. فردا نیز تهران کمی ابری تا نیمه ابری همراه با بارش پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد و با حداکثر دمای ۲۰ و حداقل دمای ۹ درجه سانتی گراد پیش بینی می‌شود.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • برچسب ها:
  • وضعیت هوا
  • بارندگی در کشور

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter