ماجرای خواستگاری یک زوج جوان در مرکز خرید اراک + فیلم

۲,۷۸۶
۱
۰
شنبه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۲۵
مرد جوان اراکی در یکی از مراکز خرید اراک به صورت علنی از یک خانم خواستگاری کرد . طولی نکشید که این زوج جوان توسط نیروی انتظامی دستگیر شدند

خواستگاری در مرکز خرید اراک و بازداشت زوج جوان توسط پلیس + فیلم

دلگرم : مرد جوانی در اراک با برنامه ریزی قبلی در یکی از مراکز خرید اراک از خانمی خواستگاری کرد . فیلم این ماجرا در فضای مجازی منتشر شد و پس از آن نیروی انتظامی هر دو نفر را بازداشت کرد . گفتنی است این زوج با قید وثیقه تا روز دادگاه آزاد هستند


خبرگزاری فارس: محمود خلجی در گفت وگو با خبرنگار در رابطه به انتشار خبری با عنوان «مسوولان انتظامی با مسائل غیراخلاقی همچون حادثه پاساژ گلستان اراک برخورد جدی کنند»، اظهار کرد:

در پی انتشار کلیپی از درخواست ازدواج مغایر با شئونات اسلامی، توسط دختر و پسری جوان در یکی از مراکز خرید در شهرستان اراک، با توجه به مطالبات مردم با ایمان و ولایتمدار شهرستان و با توجه به جریحه‌دار شدن عفت عمومی در این رفتار برگرفته از فرهنگ منحط غرب، بلافاصله برابر قانون بررسی موضوع در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت و این زوج جوان دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

وی تصریح کرد: این دختر و پسر جوان که با یکدیگر که به شکل قانونی عقد کرده اند تا صدور حکم نهایی با قرار وثیقه، آزاد می باشند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 2.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter