alexametrics
دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۶ آبان ۱۳۹۹ برابر با ۱۰ ربيع الأول ۱۴۴۲ قمری و ۲۷ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی
فروش پیتزا با روکش طلا در اصفهان
0
1.8K
دوشنبه, ۱۷ دی ۱۳۹۷ ۱۲:۵۵
خبر فروش پیتزا با روکش طلا با قیمت ۲۰۰ هزار تومان در اصفهان سر و صدای زیادی به پا کرده است .در این میان نام محلاتی چون چهار باغ و شیخ صدوق نیز مشاهده می‌شود خبری که خیلی زود باز نشر گسترده ای پیدا کرد.

مجله دلگرم : خبر فروش پیتزا با روکش طلا در اصفهان با قیمت 200 هزار تومان سر و صدای زیادی به پا کرده است .در این میان نام محلاتی چون چهار باغ و شیخ صدوق نیز مشاهده می‌شود خبری که خیلی زود باز نشر گسترده ای پیدا کرد.

پیتزای روکش طلا ، اصفهان

واکنش مدیر کل بازرسی اصناف استان اصفهان

جواد محمدی فشارکی در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: تا کنون هیچ گزارشی مبنی بر ارائه پیتزا با روکش طلا در اصفهان در اختیار بازرسی اصناف استان اصفهان قرار نگرفته است.

مدیر کل بازرسی اصناف استان اصفهان تصریح کرد: آمادگی وجود دارد با هر گونه تخلف به شدت برخورد شود و فعالیت اصناف به صورت مستمر در حال بررسی است.

در همین باره سید مصطفی موسوی رییس اتحادیه پیتزا فروشان در گفت‌وگو با صاحب نیوز اظهار کرد: هیچکدام از واحد‌های صنفی مجاز پیتزا فروشان اقدام به فروش پیتزا با روکش طلا تا کنون نکرده است.

در شرایطی که مردم در تامین کالا‌های اولیه زندگی خود دچار مشکلند نشر چنین اخباری می‌تواند مانند نمک روی زخم‌های اقتصادی مردم باشد و متاسفانه شایعات سرعت انتشار بسیار بالایی پیدا کرده است.

نظرات کاربران مختلف در مورد پیتزا با روکش طلا

فروش پیتزا با روکش طلا در اصفهان

فروش پیتزا با روکش طلا در اصفهان

فروش پیتزا با روکش طلا در اصفهاناین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
اسنپ تریپ
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits