دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۴ مرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۸ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۲۵ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
حسین عطایی پسر ۱۰ ساله ایرانی که مخترع و طراح مفهومی خودرو است
10
نابغه ۱۰ ساله‌ای که از "ولوو" پذیرش دارد به حالا "خورشید" رفت! + فیلم:حسین عطایی، نوجوان ۱۰ ساله و نابغه در برنامه حالا خورشید آموزش صحیح برای موفقیت نوجوانان را برای والدین تشریح کرد.

نابغه ۱۰ ساله‌ای که از "ولوو" پذیرش دارد به حالا "خورشید" رفت! + فیلم

حسین عطایی، نوجوان ۱۰ ساله و نابغه در برنامه حالا خورشید آموزش صحیح برای موفقیت نوجوانان را برای والدین تشریح کرد. برنامه حالا خورشید صبح شنبه را با یک غافلگیری برای مخاطبانش آغاز کرد. نوجوان 10 ساله نابغه‌ای میهمان این برنامه بود. حسین عطایی که در کرج زندگی میکند تا به حال 6 اختراع ثبت شده دارد و در کل 16 اختراع در کارنامه خود دارد. نوآوری‌های وی باعث شگفتی شرکت‌های پیشرو در تکنولوژی شده است تا آنجا که برندهای معروف خودرو سازی مانند تسلا و ولوو خواهان جذب او هستند. این در حالی است که خودروسازان داخلی احتمالاً اصلاً او را نمی‌شناسند چرا که طبق ادعای رضا رشیدپور هیچ گونه پذیرشی برای او نفرستاده‌اند!


حسین عطایی
حسین عطایی

حسین عطایی نابغه ی ایرانی


حسین عطایی

حسین عطایی را حالا همه میشناسند. با ١٠سال سن استاد طراحی خودرو است و از سوی محمدباقر نوبخت در سمت رییس سازمان برنامه و بودجه حکم مشاور دارد.

تسلا و ولوو به دنبال حسین عطایی مخترع 11 ساله ایرانی

رضا رشیدپور مجری برنامه حالا خورشید در این گفتگو با اشاره به لزوم شکست مدیریت در هم تنیده کشور و باز شدن فضا برای شکوفایی استعداد جوانان و نوجوانان، ملاقات با این پسر 10 ساله را یکی از افتخارات خود برشمرد. حسین عطایی در این برنامه به والدین راه موفقیت فرزندانشان را به سادگی عنوان کرد. گفتگوی شگفت انگیز این نوجوان نابغه با رشیدپور در ادامه تقدیم مخاطبان می‌شود.

منبع:خبرخوان،تسنیم

مجله اینترنتی دلگرم

مرجان امینیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (10 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits