دلگرم
امروز: جمعه, ۲۰ تیر ۱۳۹۹ برابر با ۲۰ ذو القعدة ۱۴۴۱ قمری و ۱۰ ژوئیه ۲۰۲۰ میلادی
موجود فضایی یخ زده در سیبری
2
1,708
یکشنبه, ۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۱
کشف موجود فضایی یخ زده در سیبری؛ کرملین واکنش نشان داد! + فیلم:ویدئویی که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده است کشف یک موجود عجیب شبیه به موجودات فضایی را در اطراف شهر " ایرکوتسک " در منطقه سیبری روسیه را به تصویر می کشد.با دلگرم همراه باشید.

کشف موجود فضایی یخ زده در سیبری؛ کرملین واکنش نشان داد! + فیلم

ویدئویی که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده است کشف یک موجود عجیب شبیه به موجودات فضایی را در اطراف شهر " ایرکوتسک " در منطقه سیبری روسیه را به تصویر می کشد.با دلگرم همراه باشید.

موجود فضایی

در این ویدئو موجودی که دارای چشمان بزرگ سیاه رنگ و دهانی باز است دیده می شود. گفته می شود این موجود عجیب در حالی کشف شد که قسمت هایی از بدن آن کاملا از بین رفته بود و قسمت هایی نیز در در میان برف ها دفن شده بود.ویدئوی مربوط به موجود ناشناخته، نخستین بار از یکی از شبکه های تلویزیونی روسیه پخش شد و میلیون ها نفر با دیدن آن دچار شوک و حیرت شدند. این در حالی بود که وزارت امور خارجه روسیه بلافاصله این ویدئو را یک ویدئوی ساختگی دانست و غیر واقعی اعلام کرد. سخنگوی کرملین در این خصوص گفت :

" موجود عجیبی در منزل یک دانش آموز و روی تختخواب پیدا شد که پس از تحقیقات مشخص شد که غیر واقعی و با کمک خرده های نان و پوست مرغ ساخته شده است.اظهارات سخنگوی کاخ کرملین در حالی بود که برخی کاربران نیز به آن واکنش نشان دادند. بسیاری از کاربران در کامنت هایی، اظهارات سخنگوی کاخ کرملین را متقاعد کننده ندانستند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: " آیا می توان تنها با خرده نان و پوست مرغ چنین چیزی درست کرد؟ "


  • منبع
  • دلگرم
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
تبلیغات مشاغل
Ad · www.sokhansarayan.com

آموزشگاه زبان اصفهان

Ad · www.soorban.com

سالن عقد

Ad · www.delgarm.com

قیمت روز کولر گازی

Ad · www.newslaw.net

اخبار حقوقی

Ad · www.delgarm.com

تعبیر خواب

Ad · www.delgarm.com

تست عشق

Ad · www.samamoshaver.ir

ثبت شرکت در اصفهان

hits
statcounter