alexametrics
دلگرم
امروز: سه شنبه, ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ برابر با ۰۵ شوّال ۱۴۴۲ قمری و ۱۸ مه ۲۰۲۱ میلادی
56
چهارشنبه, ۱۲ تیر ۱۳۹۲ ۲۱:۱۸
طبق کشفیات جدید اقیانوس شناس معروف دکتر ورلاگ مایر، ساختارهای هرمی شکل عجیب و غریبی در عمق دو هزار متری زیر آب، با کمک ردیاب صوتی زیر دریایی شناسایی شد.مطالعه سازه های دیگری همچون یوناگونی در ژاپن...

طبق کشفیات جدید اقیانوس شناس معروف دکتر ورلاگ مایر، ساختارهای هرمی شکل عجیب و غریبی در عمق دو هزار متری زیر آب، با کمک ردیاب صوتی زیر دریایی شناسایی شد.
مطالعه سازه های دیگری همچون یوناگونی در ژاپن امروزی و نوین،دانشمندان را به این سمت سوق داد که جنس این دو هرم غول پیکر را ظاهرا چیزی شبیه به شیشه ضخیم برآورد کنند.هریک از این اهرام خیلی بزرگتر و جذاب تر از خئوپس در مصر به نظر می آیند.


هرم های شیشه ای یافت شده در مثلث برمودا
اخیرا دانشمندان آمریکایی، فرانسوی و دیگر کشورهایی که در حال انجام مطالعات در بستر مثلث برمودا هستند ادعا کرده اند که هرمی ایستاده در بستر برمودا یافته اند که تاکنون کشف نشده است.
طول قاعده این هرم حدود 300 متر، ارتفاع آن 200 متر و فاصله از قاعده تا نوک هرم حدود 100 متر بالاتر از کف دریا می باشد.

نتایج اولیه نشان می دهد که جنس این سازه از شیشه و یا موادی شیشه مانند همچون کریستال می باشد، چرا که هم صیقلی است و هم نور را از خود عبور می دهد. ا
گر صحبت از اندازه این اهرام تازه کشف شده شود، باید گفت که خیلی بزرگتر از اهرام باستانی مصر هستند.

در بالای این اهرام دو حفره بزرگ وجود دارد که آب دریا با سرعت زیادی از داخل حفره دوم حرکت می کند و باعث می شود امواج متلاطم به گردابی غول پیکر تبدیل شده و با ایجاد یک موج عظیم روی سطح دریا فروکش کنند.

این کشف جدید، دانشمندان را به این فکر فروبرده است که آیا همین اهرام هستند که قایق ها و یا هواپیماهای در حال حرکت از این مننطقه را تحت تاثیر قرار می دهند و راز نهفته در دل این منطقه را می سازند؟
هرم های شیشه ای یافت شده در مثلث برمودا
بحث واختلاف نظر در مورد جایگاه اهرام کف دریا، بین دانشمندان غربی همچنان وجود دارد چرا که احتمال می رود این اهرام در ابتدا بر روی سطح خشکی ساخته شده باشند و بعد از آن توسط یک زمین لرزه ویرانگر کاملا تخریب شده و به کف دریا رفته باشند.

بعضی داشمندان می گویند چند صد سال پیش آبهای منطقه مثلث برمودا اساس فعالیت های مردم آتلانتیس بوده و شاید اهرام کف دریا انبارذخیره این مردمان بوده است. شاید هم مربوط به نژاد انسان مانندی که "میمون انسان نمای آبزی" نامیده می شدند و در ایالت واشنگتن در سال 2004 کشف شدند، باشد.

مطالعات گسترده با جزئیات بیشتر که گویای حقایق غیر قابل تصور است نیاز به زمان بیشتری دارد. دانشمندان تمام اطلاعات دریافتی را مورد بررسی قرار داده اند و به این نتیجه رسیده اند که اندازه این اهرام به طور تقریبی حدود سه برابر اهرام خئوپس می باشد و با مشاهده تصاویر به طور دقیق وبا کیفیت بالا دریافتند که این اهرام سه یعدی کاملا صیقلی هستند و هیچ شکاف، جلبک و یا ذرات کثیفی بر روی آنها وجود ندارد .

گمان می رود که مثلث برمودا و منطقه ای که این اهرام تازه کشف شده، وجود دارند، به نحوی "زمین مقدس" باشد که توسط افسانه آتلانتیسی محافظت می شود_ که هر آنچه که از این منطقه عبور کند نوعی پیشکش است.

بعضی دیگر بر این باورند که اهرام اشعه های کیهانی را از "میدان انرژی" و یا "خلاء کوانتومی" جذب و جمع آوری می کنند که به عنوان منبع نیرو برای آتلانتیسی ها مورد استفاده بوده است.


برگردان توسط مجله دلگرم
(اعظم بهادر)


منبع: newearthdaily.comاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (56 رای)  
۲ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
ملودی | ۲ سال پیش
یه خورده عجییبه و باید بگم که همه ی اینا خرافات به نظر من یجور چیز مغناطیسی زیر آب و همین باعث شکاف آب شده و کشتی و هواپیماهارو میشه زیر آب دیگه این مزخرفات چیه میگین
1
2
شاهرخ | ۳ سال پیش
سلام.متشکر از مطلب.
اما در سایتهای خارجی یوتیوب و .... که ناه میکنید اونها هم دلایل واقعی برای توهمات خیالی میارند ولی اینها دور از ذهنه.هر قدر هم مستدلل باشه باور کردنشون به این سادگی ممکن نیست.
وقتی ممکن میشه باور کردنشون که یک دلیل وجود داشته باشه و اون یک دلیل از تمام رسانه های رسمی دنیا پخش بشه.
ایران باید از این امر مستثنی باشه و من ایران ر با قدرت علمی و فنی بالایی در سطح دنیا میدونم.حتی هند.
مبدا ها و منشا های رسمی بیارید وقتی چیزی میگید.....
مستند...
واقعی..
درست...
عکسهای سند دار....واقعی...
نه یه شرکتی تو نیویورک باز کرده عکسهامون رو از اونجا میگیریم ...نه....درست...واقعی..
بعد که اینها آماده شد دقیق استدلال کنی...واقع بینانه...
همیشه ملت دوست دارن اتفاقی که ت ذهنشون هست به واقعیت بپیونده..اما واقعیت هرگز با دلخواه ما پیش نمیره....
واقعیت رو باید قبول کرد.
اگر واقعا فرازمینی هست...بسم الله...
اگر دلیل چیز دیگریست...بااز هم بسم الله...
فقط واقعیت....
0
2
hits