دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۲ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۸ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۴ اکتبر ۲۰۲۳ میلادی
قتل در اصفهان ماجرا چیست !
12
بعد از گذشت 2 سال هنوز داغ به قتل رسیدن مرتضی رضایی 16 ساله برای خانواده اش زنده است. او در روستای دار افشان اصفهان توسط پسر جوان همسایه به طرز هولناکی کشته شد. به گزارش رکنا،15 آبان ماه سال 97...

بعد از گذشت 2 سال هنوز داغ به قتل رسیدن مرتضی رضایی 16 ساله برای خانواده اش زنده است. او در روستای دار افشان اصفهان توسط پسر جوان همسایه به طرز هولناکی کشته شد.

به گزارش رکنا،15 آبان ماه سال 97 یک تراژدی برای پدر و مادر مرتضی رقم خورد آن ها که زمین و زمان را به هم دوخته بودند تا فرزندشان را زنده پیدا کنند، ناگهان در نیمه شب با جنازه پسرشان که غرق در خون بود مواجه شدند.
کشف جنازه خونین مرتضی رضایی پسر اصفهانی در صحرا


با گذشت چند ساعت از آن شب خونین فرضیه های چگونگی به قتل رسیدن مرتضی رضایی یکی پس از دیگری قوت می ‌گرفت تا اینکه گوشی مرتضی در خانه پیدا شد و چند پیامک راز چاقو چاقو شدن پسرک 16 ساله اصفهانی را فاش کرد.

پسر همسایه که لحظه ارتکاب جرم چند روز تا سن قانونی فاصله داشت مرتضی رضایی 16 ساله را با چند پیامک به بیرون از خانه کشاند و در بیابان های روستای دار افشان، با 24 ضربه چاقو بر بدن مرتضی این جنایت هولناک را رقم زد.

اهالی روستا مشاهده کرده بودند که مرتضی به همراه پسر همسایه به سوی محل قتلگاه خود می‌رود ، همچنین پلیس با چک کردن گوشی مرتضی قاتل را دستگیر می کند.
مطالب پیشنهادی

از تخفیف های باورنکردنی یلدای دیجی‌کالا جا نمونی!!(تا80%تخفیف)

80% تخفیف تکرارنشدنی در یلدای 1400 دیجی‌کالا!!(از بقیه جا نمونی)

تخفیف تکرارنشدنی برنج هاشمی+ارسال رایگان(مدت محدود)

تضمین بهترین قیمت برای تور دبی و شرکت در نمایشگاه اکسپو 2020

قاتل نوجوان در بازجویی ها اعتراف می کند آلت قتاله را که یک چاقو بزرگ بوده، زیر یخچال خانه پدربزرگش پنهان کرده است و او انگیزه قتل مرتضی را خصومت شخصی و حسادت عنوان می‌کند.

حکم قصاص قاتل مرتضی رضایی در دیوان عالی کشور تائید شده است.

مادر مرتضی رضایی در گفتگو اختصاصی با خبرنگار رکنا، اظهار کرد : مرتضی با پسر همسایه 2 سال قهر بود و ساعت 8 شب بود که قاتل با پیامکی، مرتضی را به بیرون از خانه کشاند، پسرم که در بین راه متوجه نقشه شیطانی قاتل شده بود قصد داشت به خانه بازگردد که در یک لحظه قاتل با سنگ بزرگ از پشت، به سر پسرم کوبید و با 24 ضربه چاقو بدن مرتضی را پاره کرد.

مادر مرتضی گفت : ساعت 12 شب من و همسرم در روستا دنبال مرتضی بودیم که ناگهان جنازه خون آلود پسرم را که تقریبا سرش از بدن جدا شده بود را در صحرای نزدیک کوه کشف کردیم.

وی ادامه داد : در دوربین های مداربسته نشان داده شد که قاتل چاقویی را با آن مرتضی را به قتل رسانده بود زیر یخچال خانه پدربزرگش مخفی کرده بود، ما یک بار با قاتل در دادگاه مواجه شدیم او در اعترافات خود علت قتل را توجه بیش از حد همسرم به مرتضی عنوان کرد.

وی افزود : پسرم با 24 ضربه چاقو به ریه قلب کمر و گردنش به قتل رسید در حال حاضر حکم قصاص قاتل پسرم در دیوان عالی کشور تائید شده است و در اوایل سال 1400 قاتل قصاص می شود.

مادر مرتضی رضایی در پایان گفت : قاتل، پسرم را ناحق به قتل رساند مرتضی کاری به هیچکس نداشت و برای قاتل مرتضی تقاضای قصاص را دارم.

منبع : عصر ایراناین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.8 از 5 (12 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits