دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۴ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۰۹ ربيع الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۶ اکتبر ۲۰۲۲ میلادی
زمان خاکسپاری هنرمند پیشکسوت فتحعلی اویسی مشخص شد !
0
زمان خاکسپاری فتحعلی اویسی پیشکسوت سینما و تلویزیون که طی دوره‌ای بیماری صبح امروز 13 مهر 1400در ۷۶ سالگی درگذشت چه زمانیست ؟

خاکسپاری فتحعلی اویسی چه زمانی است ؟

فتحعلی اویسی روز سه شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۰ پس از گذشت یک هفته که به دلیل سکته مغزی در کما به سر می‌برد، در بیمارستان لاله تهران درگذشت.

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت ادامه داد: زنده یاد اویسی یک هفته در بیمارستانی در تهران بستری و در کما به سر می برد که صبح امروز پس از تحمل بیماری به دیار ابدی پرواز کرد و آسمانی شد.

خاکسپاری فتحعلی اویسی

وی افزود:‌
زمان تشییع و خاکسپاری این زنده یاد پس از هماهنگی با خانواده او اطلاع رسانی خواهد شد.

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت اظهار داشت: موسسه هنرمندان پیشکسوت و هنرمندان کشور، ضایعه درگذشت این هنرمند فقید پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون را خدمت خانواده گرامی وی و همچنین جامعه هنری و اهالی فرهنگ و هنر، سینما و تلویزیون تسلیت گفته و برای بازماندگانش صبر و شکیبایی و سلامتی و طول عمر با عزت از خداوند منان مسئلت می کنند.

فتحعلی اویسی علاوه بر فعالیت در عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون، در خوانندگی نیز فعالیت داشته‌است. قطعه می‌زند باران به شیشه از وی به محبوبیت رسید. او در سال ۱۳۸۶ به همراه گروه موسیقی آرپژ در کاخ سعدآباد به اجرای کنسرت پرداختاین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است