alexametrics
دلگرم
امروز: شنبه, ۰۸ آذر ۱۳۹۹ برابر با ۱۳ ربيع الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۲۸ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی
جزئیات انفجار مرگبار یک باطری سازی در نسیم شهر
0
شنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۰
مسئول آتش نشانی شهرداری نسیم شهر جزئیات حادثه انفجار ساختمان مسکونی این شهر را تشریح کرد.

انفجار نسیم شهر

ایرج ترکمانی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تشریح جزئیات انفجار در ساختمان سه طبقه نسیم شهر اظهار داشت: پس از اطلاع از وقوع حادثه عوامل امدادی آتش نشانی به سرعت به محل حادثه اعزام شدند.

انفجار نسیم شهر

وی افزود: انفجار در طبقه همکف یک ساختمان سه طبقه که مغازه فروش باطری خودرو بوده، رخ داده بود و متأسفانه در اثر این اتفاق متصدی فروشگاه در دم جان خود را از دست داد و بر اثر موج انفجار ۱۲ نفر مجروح شدند، بیش از ۲۵ خودرو و ۲۰ منزل مسکونی آسیب دید.

علت انفجار نسیم شهر

عده ای معتقدند شی عجیب چیزی شبیه خمپاره یا گلوله سلاح های جنگی است، با این توصیف باید منتظر نظر کارشناسان آتش نشانی بمانیم.

انفجار نسیم شهر

پیش از این احتمال می رفت این انفجار به علت نشت گاز باشد ،اما با پیدا شدن این شی عجیب باید منتظر دلیلی باشیم که به این شی ختم می شود

میزان خسارات انفجار نسیم شهر

مسئول آتش نشانی شهرداری نسیم شهر گفت: در پی انفجار ساختمان سه طبقه در نسیم شهر به ۳۰ ساختمان و ۲۳ خودرو خسارت وارد شد.

ایرج ترکمانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در جریان انفجار وحشتناک عصر امروز نسیم شهر به بیش از ۳۰ ساختمان مسکونی خسارت وارد شد.

مسئول آتش نشانی شهرداری نسیم شهر گفت: موج انفجار آن قدر قوی بوده که تعدادی از ساختمان‌ها دچار شکستگی شیشه و تعدادی دیگر هم دچار تخریب دیوار و ترک‌خوردگی شده‌اند.

وی اضافه کرد: همچنین این حادثه که هنوز علت دقیق آن معلوم نیست باعث خسارت زدن به بیش از ۳۲ خودرو شده است.

این مسئول افزود: متأسفانه در محل این انفجار هولناک که یک مغازه باطری سازی یا باطری فروشی بوده یک نفر به‌خاطر انفجار جان داد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • منبع
  • mehrnews.com
  • mehrnews.com
  • rokna.net
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits