دلگرم
امروز: دوشنبه, ۲۳ تیر ۱۳۹۹ برابر با ۲۳ ذو القعدة ۱۴۴۱ قمری و ۱۳ ژوئیه ۲۰۲۰ میلادی
اغفال مریم دختر ۱۴ساله بعد از دوستی اینترنتی با تورج
0
شنبه, ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۱۵
مریم 14 ساله در اینستاگرام با پسری به نام تورج آشنا و به او علاقه‌ مند شد، به‌ گونه‌ ای که قصد داشت با او ازدواج کند ...

اغفال مریم دختر 14 ساله

پسری که متهم است در پی دوستی اینستاگرامی با دختری ۱۴ ساله او را فریب داده و بعد از تعرض 20 میلیون تومان از طلاهایش را سرقت کرده است، دستگیر شد.

چندی قبل مردی میان‌سال با مراجعه به پلیس تهران خبر داد دختر 14 ساله‌اش به نام مریم از خانه فرار کرده است.

او از مأموران برای یافتن دخترش کمک خواست. به‌این‌ترتیب تحقیقات آغاز شد تا اینکه پدر مریم فهمید دخترش به شهری در غرب کشور رفته است. او به شهرستان موردنظر سفر کرد و توانست فرزندش را به تهران بازگرداند.

مریم بعد از بازگشت به تهران در شعبه 4 دادسرای جنایی ماجرایی را که برایش رخ داده بود تعریف و از پسری به نام تورج به اتهام تعرض و سرقت شکایت کرد.

ماجرای مریم و تورج

او گفت: من در اینستاگرام با پسری آشنا و به او علاقه‌مند شده بودم، به‌گونه‌ای که قصد داشتم با او ازدواج کنم. در این میان با تورج آشنا شدم و موضوع عشقم را با وی در میان گذاشتم.

تورج قول داد درباره آن پسر تحقیق کند، اما بعد از چند روز به من گفت آن شخص فرد مناسبی برای ازدواج نیست و بهتر است او را فراموش کنم.

این‌گونه بود که دوستی من و تورج بیشتر شد تا اینکه او مرا فریب داد. تورج گفت خواهرش در آلمان زندگی می‌کند و او می‌تواند ما را پیش خودش ببرد. تورج با حرف‌هایش مرا فریب داد و در نهایت با برداشتن 20 میلیون تومان طلا و جواهر و مدارک شناسایی‌ام از خانه فرار کردم و همراه تورج به شهری در غرب کشور رفتیم.

مریم در ادامه اظهاراتش گفت: تورج مرا در آنجا به خانه‌ای برد تا مقدمات سفرمان را انجام دهد.

او گفت با یک قاچاق‌بر صحبت کرده و آن فرد مرا به‌ صورت غیرقانونی از ایران خارج می‌کند. قرار بود خود تورج هم قانونی به آلمان بیاید و در آنجا دوباره همدیگر را ملاقات کنیم.

تورج در آن خانه به من تعرض کرد و گفت از من فیلم و عکس تهیه کرده و اگر در این رابطه به کسی حرفی بزنم، آبرویم را می‌برد. من هم قبول کردم سکوت کنم و منتظر بودم هرچه زودتر از ایران برویم.

یک روز تورج مرا به خیابان برد. طلاهایم را گرفت تا به قاچاق‌بر بدهد. او رفت تا با آن فرد صحبت و سپس مرا به وی معرفی کند، اما دیگر برنگشت و فراری شد. آن زمان بود که فهمیدم فریب خورده‌ام و تورج از همان ابتدا قصد داشت از من سوءاستفاده کند.

بازپرس جنایی بعد از شنیدن حرف‌های این دختر دستور دستگیری تورج را صادر کرد و پسر جوان توسط مأموران شناسایی و بازداشت شد، اما از آنجا که جرم در خارج از تهران اتفاق افتاده بود، بازپرس با صدور قرار عدم صلاحیت پرونده را به شهر موردنظر فرستاد و تورج به‌زودی در آنجا تحت بازجویی قرار می‌گیرد تا جزئیات جرائمش مشخص شود.


  • منبع
  • bartarinha.ir
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
تبلیغات مشاغل
Ad · www.soorban.com

سالن عقد

Ad · www.delgarm.com

تعبیر خواب

Ad · www.sokhansarayan.com

آموزشگاه زبان اصفهان

Ad · www.delgarm.com

قیمت روز کولر گازی

Ad · www.delgarm.com

تست عشق

Ad · www.newslaw.net

اخبار حقوقی

Ad · www.samamoshaver.ir

ثبت شرکت در اصفهان

hits
statcounter