alexametrics
دلگرم
امروز: جمعه, ۰۲ آبان ۱۳۹۹ برابر با ۰۶ ربيع الأول ۱۴۴۲ قمری و ۲۳ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی
قتل ناموسی در آبادان / جوان 23 ساله سر همسرش را برید
1
پنج شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۵۰
جوان 23 ساله به دلیل خیانت همسرش ، سر از تن او جدا کرد و خودش را به پلیس معرفی کرد

همسرکشی در آبادان

مرد جوان آبادانی سر همسرش را به دلیل خیانت برید و خود را به پلیس معرفی کرد.

حوادث دلگرم به نقل از رکنا : ساعت حدود ۲۲:۳۰ یکشنبه شب ۲۵ خرداد جوان ۲۳ ساله‌ای با در دست داشتن کاردی خونین با حضور در کلانتری ۱۱ ولیعصر آبادان ادعا کرد به دلیل خیانت همسرش او را کشته است.

در پی این اظهارات مأموران پلیس بلافاصله با راهنمایی فردی که ادعا می‌کرد زنش را به قتل رسانده سرصحنه جرم رفته و مشاهده کردند قاتل سر زن جوان را از بدن جدا کرده و تنها سر مقتول به یک موبند است.

مرد جوان در بازجویی‌های اولیه ادعا کرد همسرش متولد سال ۱۳۸۰ و دختر عمویش بوده است.

قتل ناموسی فاطمه برحی در آبادان
عکس قاتل فاطمه برحی

بریدن سر زن توسط شوهرش در آبادان

وی گفت: عروس جوان یک سال قبل ۲ روز پس از مراسم عقد با مرد دیگری از خانه فرار می‌کند که داماد جوان ۱ سال به جستجوی همسرش می‌پردازد تا این که او را در مشهد می‌یابد و همسرش را به بهانه این که بخشیده است به آبادان برمی گرداند.

قاتل در ادامه گفت: در فرصتی مناسب سر همسر جوانش را در نزدیکی رودخانه با کارد از بدن جدا کرده و خود را به پلیس معرفی می‌کند.

جسد زن جوان به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات وبازجویی‌های تخصصی در خصوص ادعا‌های مرد همسرکش توسط دایره جنایی پلیس آگاهی آبادان دردست بررسی است.

قتل فاطمه به دست همسرش در آبادان

در تحقیقات ، اطلاعات جدیدی در پرونده قتل فاطمه برحی به دست آمد و مشخص شد که پدر شوهر فاطمه برحی که عمویش است یکی از فروشندگان حرفه ای مواد مخدر در آبادان است و برادر شوهر فاطمه برحی نیز سالها قبل با خواهر فاطمه برحی ازدواج کرده است.

خواهر فاطمه برحی از همان روزهای نخست زندگی اش بارها هدف ضرب و شتم قرار گرفته و حتی فرزندش را زیر بار کتک سقط کرد کرده است.

در بررسی های بیشتر مشخص شد عمه فاطمه برحی سالها قبل به خاطر اینکه همسرش به حبس ابد محکوم شده بود تصمیم به جدایی می گیرد که گویا پدرشوهر فاطمه برحی که عمویش است با برچسب خیانت خواهرش دست به قتل او زده و سرش را بریده است که پس از سالها زندان آزاد شده است.

فاطمه برحی که به زور تن به این ازدواج اجباری داده است پس از مراسم عقد همراه یکی از دوستانش که دختر جوانی است به مشهد فرار کرده و در آنجا زندگی پنهانی داشته است که شوهر وی موفق به پیدا کردن محل زندگی همسرش شده و او را به آبادان بازگردانده است.

پدر فاطمه برحی که احتمال می داد دخترش سرنوشت مرگباری همچون خواهرش خواهد داشت مثل پدر رومینا اشرفی یک سم تهیه کرده و قصد دادن آن به فاطمه برحی را داشته تا با مرگ آسانتری به خواب ابدی برود که مادر فاطمه برحی با اطلاع از اقدام شوهرش مانع کار او می شود.

شوهر فاطمه برحی پس از بازگرداندن همسرش به آبادان در اقدامی هولناک او را به قتل رسانده وسرش را از بیخ می برد و سپس خود را تسلیم ماموران می کند.

بنا به این گزارش، جسد فاطمه برحی به پزشکی قانونی منتقل شده و تحقیقات تکمیلی در این پرونده هولناک ادامه دارد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
1.0 از 5 (1 رای)  
اسنپ تریپ
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits